Dota 2 Reborn Beta Sürecine Başladı

Müşteri hizmetleri 18 Haz 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Valve‘ın sevilen MOBA oyunu Dota 2, bilindiği üzere Source 2 motoruyla elden geçiriliyor. Çıkışında Dota 2 Reborn adını olacak olan oyun için Valve tanıtımlarına tam gaz devam ediyor. Bugün ise Valve, Dota 2 Reborn‘u resmen beta sürecine soktuğunu açıkladı.

Beta orijinal Dota 2‘nin aksine şu an açık, yani Steam hesabı olan herkes oyunu indirip oynayabilir. Ancak oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Dota 2’nin yüklenmiş olması gerek. Daha sonra ise Dota 2 içerisindeki Play bölümünden Dota 2 Reborn kısmına tıklayıp gerekli indirmeyi yapabilirsiniz. Bunun sonrasında Steam’de oyunu açarken size Dota 2’yi mi yoksa Dota 2 Reborn’u mu oynamak istediğiniz sorulacak. Böylelikle de Dota 2 Reborn’u oynayabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Dota 2 Reborn tanıtımlarının bugünkü bölümüne geldiğimizde ise Source Engine 2’nin oyuna kattığı teknik özellikler tanıtılıyor. Daha duyarlı oyun-oyuncu etkileşimi, daha gelişmiş oyun performansı, multithread özelliği, gelişmiş ses, fizik ve render desteği Source Engine 2’nin oyuna ekledikleri arasında yerini alıyor. Ayrıca Source 2 ile beraber Source Filmmaker da doğrudan Dota 2’yi desteklemeye başlıyor.

Tüm özelliklerin yanı sıra Source 2 ile gelen Source Filmmaker, oyuncuların hayalgüçlerine bakılırsa oldukça güzel sonuçlar çıkaracak gibi, Team Fortress 2‘de olduğu gibi Dota 2’de de bolca gülme ihtimalimiz var.

Tam sürümünün ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi verilmeyen Dota 2 Reborn‘un bu sene sonunda tam sürüme geçmesi bekleniyor. Oyun hakkındaki ayrıntılı bilgileri okumak için dota2.com/reborn/part3

teknoloji hattı
Etiketler:

Müşteri hizmetleri {Müşteri hizmetleri}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir