Dragon-Quest-VI-Realms-of-Revelation

Dragon Quest 6 Mobil Platformlarda

25 Haz 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Enix‘in (Şimdiki ismiyle Square Enix) efsanevi JRPG serisi Dragon Quest, eski oyunlarını oynayamamış ya da yeniden oynamak isteyen oyuncular için üst üste kıyak yapmaya devam ediyor. Daha önce serinin ilk beş oyununu ve sekizinci oyununu Android ve iOS gibi mobil platformlara yayınlayan Square Enix, uzun bir bekleyişin ardından Dragon Quest 6‘yı da mobil platformlara getirdi.

Tam adı Dragon Quest 6: Realms of Revelation olan yapım ilk olarak Japonya’ya özel olarak 9 Kasım 1995‘te SNES için, daha sonra ise 2011‘de Nintendo DS için remake olarak yayınlanmıştı. Dragon Quest 6‘nın mobil sürümü de oyunun Nintendo DS versiyonlarının geliştirilmiş ve mobil için optimize edilmiş versiyonu olarak çıktı.

Eğer siz de oyunun Nintendo DS çıkışını kaçırmışsanız Google Play ya da AppStore üzerinden oyunu satın alabilirsiniz. Fakat oyunun bir mobil oyuna göre fazla pahalı olması sizi bu isteğinizden vazgeçirebilir, zira Dragon Quest 6‘nın Google Play Store fiyatı 39 küsür lira. Eğer “para benim için sorun değil, bana oyundan haber ver” derseniz kaçırmamanızı öneririz.

Ha hiç mi Dragon Quest bilmiyorsunuz? O halde anlatalım kısaca. Dragon Quest şu an dünya çapında severek oynanan JRPG türünün ilk yapımı olarak kabul edilir. Eğer klişe senaryolardan hoşlanıyorsanız ilk oyunu şiddetle öneririz, sonra seri adama dönüyor zaten. Akira Toriyama‘nın enfes çizimlerine değinmiyoruz bile. Evi arabayı satın oynayın deriz biz.

teknoloji hattı
Etiketler:
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir