Dropbox ve Microsoft, Office İçin Birlikte Çalışıyor

Tech Kafa 04 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dropbox ve Microsoft, bugün yaptıkları açıklama ile birlikte Office programının daha entegre bir şekilde hizmet sunmasını sağlamak için birlikte çalıştıklarını duyurdu.

Birçok kullanıcı için sürpriz olan bu haber ile Office programının Dropbox kullanıcılarına özel olarak farklı cihazlarla birlikte senkronize bir şekilde daha iyi çalışacağı da duyuruldu. Yakın bir süre içerisinde de Dropbox içerisinden direk olarak Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızı direk olarak düzenleme özelliğinin açılacağı belirtildi.

dropbox microsoft office

Özellikle iPad kullanıcılarını etkileyecek ve önümüzdeki hafta gelecek güncellemeden sonra iPad üzerinden Dropbox uygulamasını kullanan kişiler, Word, Excel ve Powerpoint Office dosyalarını direk olarak program içerisinden başkalarına link şeklinde yollayabilecekler.

Microsoft, kendi uygulaması OneDrive’ın da iPad sürümü olmasına rağmen daha çok kullanıcıya ulaşmak ve memnuniyeti artırmayı hedeflediklerinden, depolama alanı servislerinde kendinden bir adım önde olan Dropbox ile Office programlarının entegrasyonu için birlikte çalışmaya devam edececeklerini de belirtti. Dropbox‘ın konu ile ilgili resmi blog içeriğine dilerseniz buradan bakabilirsiniz.

Uygulamanın Office ile entegre çalışacak arayüzü için ise galerimize bakabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir