dubblaj windows phone

Dubblaj Uygulaması Windows Phone’da

Tech Kafa 12 Şub 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sosyal medya üzerinde her gün yeni bir akım ile karşılaşıyoruz. Bu günlerde ise sosyal medyada yeni bir akım başladı. Oldukça rağbet gören dublaj uygulamaları sayesinde, son zamanlar da oldukça fazla komik dublajlı videolar ile her yerde karşılaşıyoruz. Dubblaj’da oldukça rağbet gören uygulamalardan birisi

Uygulama iOS ve Android için çıktıktan sonra, artık Windows Phone için de çıkıyor. Yani artık Windows Phone kullanıcıları da Dubblaj uygulamasını kullanabilecekler.

Uygulama içinde bulunan, kült olmuş, sevilen replikler ile sizin bu replikler ile çektiğiniz görüntünüzü birleştiriyor. Diğer platformlar da olduğu gibi Windows Phone için de oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kendisi içinden de çektiğiniz videolarınızı oldukça basit bir şeklide sosyal medya üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Uygulama sadece film replikleri değil sevilen şarkıları ve nakarat kısımlarına da dublaj yapmanıza izin veriyor.

Uygulama diğer platformlarda olduğu gibi Windows Phone için de tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Uygulamayı Windows Phone için buradan indirebilirsiniz. Dubblaj uygulamasının Facebook sayfasına ise buradan ulaşabilir, resmi sitesine ise buradan bakabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir