E-Posta Servisi Gmail’e Yeni Özellik Geldi

23 Haz 2015 Google  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasada bulunan mail servislerinin başında gelen ve Google’a ait hizmet Gmail, hanesine yeni özellikler ekleyerek kullanıcılara daha iyi arayüz ve çeşitli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Yeni özelliğinden bahsedersek, artık Gmail’de gönderdiğiniz e-postaları geri alabileceksiniz. Geçmişe dönersek Gmail servisi 2004 yılında kullanıcıları ile buluşmuş bir e-mail hizmetidir. Ayrıca Google’ın e-posta ilk çıktığı günden itibaren güçlü güvenlik sistemi ile o günün devlerinden olan Hotmail’i arkasında bırakmıştı.

Tabi şimdiki adı ile Outlook‘da Google’ın e-posta servisi gibi en çok tercih edilen e posta servislerinden biri konumuda. Her yıl neredeyse Gmail’e yeni bir özellik katan Google şimdi ise gönderilen E-posta‘yı geri alma imkanı sundu. Geçtiğimiz ayda hatırlarsanız kolay yönetim paneli olan İnbox uygulamasını gmail bünyesine katmıştı.

Bu servis üzerinden gönderilen e-postaları karşı tarafa iletilmeden önce bir süre boyunca geri alınabiliyor. Bu özellik henüz yeni olduğundan bazı bölgelerde aktif hizmet veriyor. Yakın zamanda bütün sorunları çözünülünce tüm gmail kullanıcılarına sunulacak. Google hesabınız ile giriş yaptığınızda önünüze gelen panelden ayarlar kısımına girerseniz orada “Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir” adlı özelliği aktif ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilen mailleri 5-10-20 ve 30 saniye gibi seçenekler ile geri çekebileceksiniz. Henüz web üzerinden aktif olan bu özelliği yakın zamanda diğer android ve ios platformlarındada görebileceğiz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Google duo ile whatsapp a veda edin
Google duo ne zaman çıkacak
Google hesap güvenliği sağlama
Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir