E3 2015 Oyun Fragmanları 2

16 Haz 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her sene yapılan E3 etkinliği bu senede büyük bir merak ile beklenmişti. E3 2015 oyun fuarında tanıtılan birçok oyunun en popüler olanlarının fragmanlarını derledik. İlk olarak Fallout 4, Gears 4, Ostrich Island, The Division, Dark Souls III, Rise of the Tomb Raider gibi oyunların fragmanlarını paylaştığımız ilk yazımıza göz atmak için buraya tıklayınız. Şimdi ise o konumuzun devamı olan E3 2015 oyun etkinliğinde tanıtılan diğer oyunların oynayış videolarını derledik. İşte E3 2015 etkinliğinde tanıtılan diğer oyun videoları.

Halo 5: Guardians

Microsoft’a ait çok oyunculu oynanabilen oyunu Halo 5: Guardians, E3 2015 kapsamında tanıtıldı. Çevrim içi oynayabilme özelliği mod Warzeone adı ile geliyor.

Doom

Uzun süre sonra serinin ikinci oyununa ait oynayış videosu ve görüntüleri E3 kapsamında paylaşıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Dishonored 2

Oynayış videosunda görülenler üzere ana karakterimiz Emily Kaldwin olacak ve oyun bir okadar kendini merak ettiriyor. Diğer yandan Corvo karakterinin geri dönüşü bu seride bekleniyor.

Battlecry

Bu oyun daha çok şiddet seviyesi oldukça yüksek sayılabilecek bir oyun. Fakat içerik ve hikaye açısından oldukça beğenilecek gibi duruyor.

Mad Max: Eye of the Storm

Sinema filmide çıkan bu oyunun karakterleri bakımından oldukça detaylandırılmış. Ayrıca görsellerdeki gerçekçilik üst safhada diyebiliriz.

Forza Motorsport 6

Piyasadaki araba yarışları tıpkı futbol oyunları gibi kıyasıya yarışta. Bu oyunda altıncı serisi ile kullanıcıları kendine çekme hedefinde. Ayrıca grafiklerde de yüksek bir gelişim görülüyor.

Fable Legends

Ünlü dizi olan ve milyonlarca izleyicisi bulunan Game of Thrones oyuncularından Lena Headley tarafından seslendirilen bu fragman üst seviye eğlence severlere göre diyebiliriz.

Unravel

İplik görünümlü bir karakterimizi maceralı bir ormanda görevler bekliyor. Birçok ipucu ve gizem bulunan bu oyun bitmek bilmeyen bir macera içeriyor.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir