EA GAMES Oyunlarını Mobile Mağazalardan Kaldırıyor!

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son derece Büyük ve günümüzün teknolojisinde fazlasıyla önem taşıyan EA Games, oyunlarını mobil mağazalardan geri çekiyor. Haberi daha yeni geldi ve Electronic Arts şikayet üzerine oyunlarını mobil mağazalardan kaldırmak zorunda kaldı..

 

Günümüzde neredeyse her bireyin elinde bir akıllı telefon mevcut. Bu akıllı telefonların içerisinde Electronic Arts uygulamaları en az bir kere indirilmiştir yani indirmeseniz bile telefonunuzun mağazasına girdiğiniz zaman illa ki anasayfa da Electronic Arts’ın oyunları veya uygulamaları ile karşılacaksınız. Eğer Android ya da iOs işletimli bir telefona sahipseniz ve şu oyunlara sahipseniz hatta bağımlısı iseniz telefonunuzdan artık silseniz iyi olur çünkü Electronic Arts bir daha bu oyunlar için asla güncelleme yapmayacak ve oyunlarla ilgilenmeyecek. Oyunlar ise; Dead Space ve Mass Effect Infiltrator..

ea-ios-game-sale-02

Şuan bu oyunları oynayabilirsiniz fakat gelecek güncelleme ile bu oyunlar telefonunuzdan otomatik olarak silinecektir. Yani EA Games bu oyunları güncelleme ile birlikte telefonunuzdan silecek ayrıca mağazadan da silerek bir daha indirilemez ve oynanamaz hale gelmiş olacaklar. Daha fazla bu oyunlara zaman ayırmadan ve EA Games bu oyunları telefonunuzdan silmeden önce siz oyunu bırakın..

“EA GAMES Oyunlarını Mobile Mağazalardan Kaldırıyor!” için 6 cevap

  1. O zaman FİFA 16 Ultimate Team’i niye çıkarttılar ?EA Games işte bu yüzden FİFA dışında adam gibi bir oyun yapamıyor..!?

  2. O zaman FİFA 16 Ultimate Team’i niye çıkarttılar ?EA Games işte bu yüzden FİFA dışında adam gibi bir oyun yapamıyor..!?

  3. halen duruyorlar, keşke silseler, pc de oyun yapmak ayrı mobilde ayrı. simcity ile insanları yolmayı hedeflemiş durumdalar. öyle pahalı uygulama içi satın alma olur mu ya?

  4. halen duruyorlar, keşke silseler, pc de oyun yapmak ayrı mobilde ayrı. simcity ile insanları yolmayı hedeflemiş durumdalar. öyle pahalı uygulama içi satın alma olur mu ya?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir