EA Sport UFC 2

EA Sport UFC 2’de Bruce Lee Olacak

07 Şub 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Efsane dövüşçü Bruce Lee, EA Sport UFC 2’de olacak. Bruce Lee, Mike Tyson ve bunun gibi birçok efsane dövüşçüyü bir arada görebileceğimiz EA Sport UFC 2 oyununun bazı detayları belli olmaya başladı. EA Sport UFC olan serinin ilk oyununda Bruce Lee vardı. Şimdi ise serinin ikinci oyununda da Bruce Lee’yi görebileceğiz. Dövüş sanatları ikonu Bruce Lee welter siklet, horoz siklet, tüy siklet ve hafif sinek siklette oynanabilir olacak.

UFC oyununda Bruce Lee karakteri ile oynamanız için ilk önce ön sipariş ile oyunu alıp kariyer modlarını tamamen bitirmeniz gerekiyor. Kariyer modunu tamamlamanızın ardından Bruce Lee karakterini oynayabileceksiniz. Kariyer modunu bitirmeniz ile beraber Bruce Lee haricinde diğer bir efsane dövüşçü olan Mike Tysonada erişebileceksiniz.
bruce lee2

EA Access aracılığıyla oyunu indirenler de her iki karakterde oyuncuların erişimine açık olacaktır. Xbox One kullanıcıları hali hazırda EA Access’te bulunan EA Sport UFC’yi oynayarak Bruce Lee’yi UFC 2’de oynama şansına sahip olabilir. EA Sports UFC 2, 15 Mart’ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

teknoloji hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir