SAN-ANDREAS

Efekt Olmadan San Andreas İzlemek Daha Zevkli

30 May 2015 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

San Andreas filmini biliyorsunuz değil mi? Şu ünlü San Andreas fay hattının birden yeminini bozup depreme sebep olması ve Dwayne “The Rock” Johnson‘ın bölgedeki herkesi kurtarışını anlatan bir film San Andreas. Her ne kadar “izlenesi” bir film olsa da San Andreas‘ın kamera arkasını izlemek gerçekten çok daha zevkli.

Depremler hakkında bildiğiniz her şeyi unutturan, bir anda San Andreas fay hattını kapsayan bölgeyi wasteland’e çeviren filmin kamera arkasını Sploid isimli bir kanal YouTube’a yüklenmiş ve sahnelerin görsel efektli ve efektsiz versiyonlarını karşılaştırmış. Peki çekimlerin efektsiz halinde neler var sizce? Eğer videoyu izleyemeyecek kadar üşengeçseniz biz size anlatalım; HİÇBİR ŞEY.

Her ne kadar izlemesi komik olsa da aslında bu video bize son yıllarda sinema sektörünün ne denli değiştiğini ve ne çeşit çekim yöntemleri kullanıldığını gösteriyor. James Cameron‘ın Avatar‘ı ile aslında ne kadar değiştiğini görmüştük ama o filmin üzerinde fazla çalışıldığını düşünürsek bu “ortalama” filmin bile ne çeşit efektlere maruz kaldığını görebiliriz. Bahsettiğimiz videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler.

Ha siz GTA San Andreas mı sandınız? O zaman madem öyle sizi böyle eli boş göndermeyelim biz. GTA San Andreas hileleri konumuza geçiş yapabilirsiniz siz de. Her ne kadar GTA San Andreas filmi çıkmayacak olsa da oyunu hilenin dibine vurarak oynamanın zevki film izlemekten daha zevkli, inanın.

teknoloji hattı
Etiketler:
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 2017
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 1763 Adet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir