android apps

Ekim Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

Tech Kafa 02 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

android apps

Geçtiğimiz Ekim ayının en çok indirilen ve en çok kullanılan Android uygulamalarının en iyi beş tanesini sizin için bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz.

1) HERE MAPS

Google, TomTom ve OpenStreetMap‘ten sonra Nokia‘nın Here Maps‘i, dört büyük global online harita servislerinden biri. Üstelik sonunda Android sürümünü de çıkarıldı ve Google Maps’ın tahtını sarsmaya aday olacak kadar kaliteli bir Android harita-navigasyon uygulaması.

heremap

 

2) DJAY 2

iOS ve Mac sürümleri de bulunan ve Android sürümü de çıkarılan bu uygulamada kendi müzik arşivinizden veya Spotify‘dan şarkı karışımlarınızı yaratabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki video hizmetinizde.

 

3) GOOGLE FIT

Ekim ayında Google, Google Fit‘in Android sürümünü kullanıcılara sundu ve çok beğeni kazandı. Bu uygulama ile her gün bisiklete binerken, koşarken veya yürürken tüm hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz ve yararlı bir spor aktivitesi planı çıkarabilirsiniz.

googlefit

 

4) CAMERA51

Camera51 Android uygulaması, fotoğraf çekme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz ve çektiğiniz fotoğrafları çeşitli dizaynlar ile özelleştirebileceğiniz çok güzel bir fotoğraf uygulaması. Detayları için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

5) SKYPE QİK

Skype, geçtiğimiz ay Skype Qik adında yeni video mesajlaşma uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu. Skype Qik ile kısa ve spontane videolar gönderip-alabilirsiniz. Detaylar için işte video:

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir