ps4

En Çok Satan Yeni Nesil Konsollar

14 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüz oyun dünyasının en çok tercih edilen oyun konsollarının satış rakamları gün yüzüne çıktı. İşte oyuncuların en çok tercih ettiği oyun konsolu ve satış rakamları. 2013 yılı içerisinde oyuncuların huzuruna çıkan ve günümüzün en üst düzey oyuncu konsolları olan yeni nesil konsolların satış rakamları, gün yüzüne çıktı.

Oyuncular tarafından en çok tercih edilen bu konsollar PlayStation 4, Xbox One ve Wii U olarak karşımıza çıkıyor. 2015’in sonuna doğru yaklaşmamızla birlikte de bu konsollar için satış rakamları paylaşıldı. Satış rakamları, konsolların çıkış yaptıkları dönemden bu yana gerçekleştirdikleri satışları kapsıyor.

En çok satış gerçekleştiren konsol, tahmin edilmesi pek de zor olmayacağı üzere PlayStation 4 oluyor. İkinci sırada ise yaklaşık 15 milyonluk bir satış aralığıyla Microsoft imzalı Xbox One yer alırken üçüncü sırada da Wii U yer alıyor.

konsol

Son iki yılın en çok satan konsolu PlayStation 4
Özellikle 2015 yılı için PlayStation 4, rakip konsollara açık ara bir fark atarken bu farkta konsol için piyasaya sürülen exclusive oyunlar oldukça önemli bir rol oynuyor. Diğer konsollara nazaran daha fazla kampanya politikası izleyen Sony, ayrıca yakın zamanda eski PS2 oyunlarını PS4’te oynayabileceğimizi duyurmasıyla birlikte yine önemli bir projeye imza atmıştı. Bu hamlenin ilerleyen dönemlerde satış rakamlarına olumlu yansıması bekleniyor.

teknoloji hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir