En İyi Kuru Temizleme ve Ütüleme Firması

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kuru temizleme ve ütüleme firmalarının iyi olduğunu ya da kötü hizmet verdiğini anlamanız için birinci yol o firmanın bünyesinde çalışan personeli incelemek olacaktır.

Ardahan Kuru Temizleme firmamızın da bu denli hızlı bir şekilde yükselmesinin temelinde güçlü son teknolojiye uyum sağlayabilen bir yapıya sahip personelinin olmasıdır.

Ardahan Kuru Temizleme Firması Kuru Temizleme Personelinin Özellikleri

Ardahan Kuru Temizleme firmamızın bünyesinde bulunan kuru temizleme personelimiz; öncelikle lekeler ve kumaşlar hakkında bilgi sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Kumaşların özelliklerine göre boya akıtıp akıtmayacağını ya da hangi makine programı ile yıkanması gerektiğini gayet iyi bilen personele sahibiz.

Personelimiz kıyafetler üzerinde bulunan boncuk, fermuar, düğme gibi kıyafet aksesuarlarının yıkanma şeklini de iyi bir şekilde bilmektedir.

Ardahan Kuru Temizleme firmamızın bünyesinde bulunan ekibimiz hangi kıyafet lekesine hangi leke çözücüsünün çözüm olabileceğini bilmekte ve bulmuş olduğu çözümleri kararlı bir şekilde uygulayabilmektedir.

Ardahan Kuru Temizleme Firması Ütüleme Personelinin Özellikleri

Ardahan Kuru Temizleme firmamızın ütüleme personeli; pantolon çeşitlerine, abiye çeşitlerine ya da elbise çeşitlerine uygun olan ütüleme tekniğini gayet iyi bir şekilde uygulamaktadır. Kuru temizleme işlemlerinde olduğu gibi ütüleme işlemlerinde de kıyafet aksesuarlarını zedelemeyecek şekilde ütüleme yapmaktadır. Bu nedenle de kıyafetleriniz herhangi yıpranma, yanma ya da deformasyona uğramadan bizler tarafından siz değerli müşterilerimize ilk günkü parlaklığı ile teslim edilmektedir. Bunu kendimize vizyon olarak belirlemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir