nextbit

Eski Google ve Apple Çalışanlarından Nextbit Akıllı Telefonu Geliyor

Tech Kafa 11 Ağu 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eski Google, Apple, Amazon ve HTC çalışanları tarafından ortaya çıkartılan Nextbit, 1 Eylül’de yeni akıllı telefon ile satışa çıkacak. Teknoloji dünyasının önde gelen firmalarından birçok kişiyi bünyesinde barındıran firma, Eylül başında yeni Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu Nextbit Smartphone’u piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Firma tarafından söylenenlere göre piyasayı oldukça etkileyeceği söylenen yeni cihazın, üst segment ürünü birçok Android cihaza rakip olması bekleniyor.

Cihazın genel özelliklerinden bahseden Nextbit ekibi, “Özellikle size uyum sağlayabilen bir telefon üzerine yoğunlaşıyoruz” diyerek kullanıcı odaklı bir cihaz piyasaya sürdüklerini ve birçok Android hatta Apple kullanıcısının cihazı etkileyici bulacağını şimdiden söyleyebiliyorlar.

Apple, Amazon, Google ve HTC gibi teknoloji sektöründe her daim ön planda olan markaların eski çalışanlarından oluşan ekibin yeni cihazı 300-400 dolar aralığında piyasaya sürülecek. Apple ve Samsung tarafında devam eden davalar, Samsung’un cihaz satışındaki kar oranının düşmesi gibi birçok etken cihazın çıkış tarihini etkilemiş gibi görünüyor.

Cihaz ile ilgili tüm detaylar henüz açıklanmamış olsa da daha önceki çalışmalarından oldukça farklı bir bakış açısına ve yaratıcılığa sahip olduğuna inandığımız Nextbit ekibinin, yeni akıllı telefonu ile de piyasada kendisinden uzun bir süre söz ettireceğini düşünüyoruz.

Akıllı telefonların özellikle son dönemde insan hayatındaki yerinin ne kadar önemli olduğunu ve bizim telefonlara değil, telefonların bize adapte olması gerektiğinden yola çıktıklarının altını çizen Nextbit, farklı yaklaşımlarını da buna borçlu olduklarını dile getiriyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir