Evinizi Güzelleştirin

Evinizi Güzelleştirin

Tech Kafa 27 May 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

                 Bağcılar beton kalıp, 1992 yılından beri halka hizmet sunmaktadır. Şekilli tasarımlarıyla evler, bahçeler değişik dekorasyonlara sahip olmaktadır. Büyükşehir belediyeleri, resmi ve özel kurumlar ile beraber çalışarak güzel hizmetlere imza atmıştır.

             Birçok kalıp çeşitleri bulunmaktadır. Evlerin içine, bahçe duvarlarına ve istenen birçok yere bu şekilli beton kalıplardan uygulamak mümkündür.Değişik kalıp çeşitleriyle de müşterilere alternatif seçenekler sunmaktadır.  Desenli kalıp iç ve dış mekanlarda, istenen yere göre uygulanmaktadır.

            Desenli kalıplar diğer kalıplara göre çok daha fazla tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Tercih edilme nedenlerinin en önemli sebeplerinden biri mekanlara zariflik ve şıklık katmasıdır. Güzel tasarım ve kombinler oluşmaktadır. Taş kalıp genel olarak bahçe duvarlarında tercih edilmekte ve evlere otantik bir hava katmaktadır.

            Özel aletler ile betonlar üzerinde şekillendirmeler, kabartmalar, resimler yaparak ve yazılar yazarak oluşturulur. Bu sebeple işçilik çok önemlidir ve detaylı çalışılması gerekmektedir. Prefabrik kalıp hızlı ve dayanıklı olmasıyla son zamanlarda dikkatleri üzerine toplamıştır.

            Mezar kalıpları kabirlerin yağmur gibi dış faktörlerden zarar görmesini engeller bu nedenle her kabir için kullanılmaktadır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir