oyun

F1 Race Stars Mobil Oyun

24 Şub 2015 iOS  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

F1 Race Stars App Store’da  bulunan ücretsiz oyun seçenekleri arasında bulabileceğiniz en kaliteli grafiklere sahip en iyi oyunlardan biridir. Piyasaya çıktığı andan itibaren indirilme sayısını arttıran F1 Race Stars mobil oyun gün geçtikçe de kendine yeni modlar eklemeye devam ediyor.

Oyun İncelemesi

F1 Race Stars’a Giriş yaptıktan sonra önünüze iki seçenek geliyor. Biri Online olarak oynanabilir mod, diğeri de Kariyer modu. Burada yarışlara girerek yıldız toplayabilirsiniz, seçim size kalmış. Grafikler açısından App Store’da ücretli seçenekte bulunan aynı tür oyunlar ile kıyaslarsak çok büyük bir fark yok.

Oynanış

Oyuna Kariyer modu seçerek girdiğimizde size araç seçme şansı verilmiyor. Verilen herhangi bir araç ile oynuyorsunuz. Araç kontrollerine gelecek olursak, gaz tuşu ekranda bulunuyor. Araca yön vermek için ise telefonunuzu sola ve sağa çevirerek telefonun hareket sensörlerini kullanabilirsiniz. Oyunda yarışların yapıldığı piste de bir göz atacak olursak, biraz yarış oyununun dışına çıkılmış gibi. Pistte bulunan balon atma özelliklerini toplayarak rakiplerinizi balona hapsedip, sizlere onların önlerine geçme şansı veriliyor. Pistte bulunan yıldızları toplayarak kariyer modundaki sınıra erişebilirsiniz.

Herkese keyifli oyunlar!

teknoloji hattı
Radix Beyond the void oyun hilesi
Radix: Beyond the void oyun hilesi
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir