facebook-otomatik-fotoğraf-düzeltme

Facebook Fotoğraflarınızı Otomatik Düzeltecek

Tech Kafa 16 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Robotların günümüzde birçok işte insanlardan daha iyi olmaya başladığı artık kabullenmemiz gereken bir şey. Facebook da bunu düşünmüş olacak ki yeni getirdiği güncelleme ile Facebook‘a fotoğraf yükleyen kullanıcılara daha iyi bir fotoğraf deneyimi sunmayı hedefleyen uygulamasını yayına aldı. Yeni Facebook güncellemesi ile birlikte yüklediğiniz fotoğrafların daha kaliteli bir görünüme sahip olması Facebook tarafından gerçekleştiriyor olacak. Kullanıcıların bu nokta yapması gereken tek şey ise fotoğraflar üzerinde çıkan asa simgesine tıklamak. Gerisini sistem sizin için hallediyor olacak.

Yeni güncellemenin asıl hedefi kalitesiz çıktı diye üzüldüğünüz fotoğraflarınızı ışık ve odak noktaları ile güzelleştirmek. Facebook‘un buradaki amacının ise insanların sosyal medyada daha güzel fotoğraflar ile daha mutlu vakit geçirmesini sağlamak olduğu her halinden anlaşılıyor.

facebook-ios-uygulaması-güncelleme

Uygulamanın şu anki halinde bu özelliği göremeseniz de gün içerisinde herkese ulaşılacağı söylenen güncelleme ile birlikte Facebook fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebiliyor olacaksınız. Güncellemenin şu an için sadece iOS platformuna geleceği bilinse de Android platformuna da gelmesi çok uzun sürmeyecektir. Güncellemenizi kontrol etmek için uygulamanın iOS linkini aşağıya bırakıyoruz.

> Facebook iOS Uygulaması

teknoloji hattı
Etiketler:, , ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler