Facebook Mobil Uygulamasına Yepyeni Özellikler

Tech Kafa 28 Eki 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook‘un iOS ve Android uygulamalarına getireceği yeni özelliklerinden ilkine göre, mobil fotoğraf yüklemelerimizi yeniden düzenleyebileceğiz ve aranılan şeye daha kolay ulaşılabilmek için çeşitli fotoğraf kısımları (story) oluşturabileceğiz.

fb app

Fotoğraf yüklerken de fotoğrafların hangi sıraya göre yükleneceğini belirleyebileceğiz ve yüklediğimiz fotoğraf bölümlerinin arkadaşlarımızın anasayfa akışlarında nasıl gözüktüğünün bir önizlemesini görebileceğiz. Buna ek olarak kişisel fotoğraflarımızda yapabildiğimiz gibi tüm fotoğraf bölümlerinde de bir giriş altyazısı yazısı yazabileceğiz ve bu aşamada da fotoğraflarımızı yeniden düzenleyebileceğiz.

Arkadaşlarımız, fotoğraflarımızı açtıklarında gezerek ve kaydırarak görebilecekleri bir dikey fotoğraf arşivi formatı ile karşılacaklar.

fb app 2

Facebook‘un getireceği bu yeni özellikler içeren güncellemede fotoğraf yüklemelerimiz, çeşitli fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon halini alacak ve bizi masaüstü Facebook sürümü heyecanına biraz daha yaklaştıracak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir