facebook-video

Facebook Video Gelişmeye Devam Ediyor

Tech Kafa 25 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook video özellikleriyle YouTube‘a rakip olabilir.

Son zamanlarda video içeriklerine daha fazla önem göstermeye başlayan Facebook, yeni geliştirmeler ile karşımıza çıkıyor.

Bir süredir videolar konusunda çalışmalar yapan Facebook, vidoeların izlenme sayısı gibi istatistiklerini görme özelliğini devreye sokmuştu. Şimdi de sayfaların Videolar kısımlarında yenilikler karşımıza çıkıyor.

Artık Facebook sayfalarının Videolar kısmı tıpkı YouTube kanalları gibi gözüküyor. Tasarımı baştan aşağı değişen Videolar sekmesinde, öne çıkartılan video, çalma listeleri, diğer videolar ile ilgili bilgiler de gözükecek.

Facebook video

Yenilenen Videolar sekmesi, Facebook tarafından, ilk olarak ABC News‘in de aralarında bulunduğu bir kaç farklı sayfada denemeye açıldı. Bu özellik ile birlikte yeni video reklam modeli de denemeye açıldı. YouTube‘da sıkça karşımıza çıkan, video başlamadan önce karşılaştığımız reklam videolarıyla aynı mantıkta işleyen reklamların ufak bir farkı var.

Video reklamlar videonun başında değil, video izlemeyi bitirdikten sonra karşınıza çıkacak. Bu reklamların kısa ve net bir şekilde, tamamen izlenebilecek gibi reklamlar olması planlanıyor.

Şu an yenilenen Facebook Video sekmesi tüm kullanıcılara açılmış değil. Fakat yavaş yavaş tüm kullanıcı sayfalarında aktif hale getiriliyor.

 

teknoloji hattı
Etiketler:, ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir