Facebook Yazıya Link Ekleme İşlemini Kolaylaştırdı

Tech Kafa 29 Haz 2015 Facebook  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Taşınabilir akıllı cep telefonu uygulamalarının en yaygın problemlerinden biri de bir sayfada veya sitede gezerken anlık olarak bazı bilgileri bulup, yine uygulamayı tekrardan açıp yazdığınız ekleme yapamamak ve sıfırdan , en baştan devam etmektir. Masaüstü cihazlar için durum böyle değil yeni bir sekme açıp çabucak çözüm üretebiliyorsunuz veya hemen küçük bir not sayfası oluşturup eklemek isteğimiz linki veya konuyu direk olarak ekleyip geçici çözümler bulabiliyoruz. Ancak mobil uygulamalarda bu konuda henüz geliştirilmiş büyük bir evolüsyon yer almamakta ve biz kullanıcıların yer yer canını çok sıkmaktadır.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook bu kullanıcıların yaşamış olduğu bu can sıkıcı problemi anlamış olmalı ki nihayetinde iOS kullanıcıları için hoş bir güncellemeyi yayına alma kararında bulundu. Bundan sonra taşınabilir akıllı cep telefonlarınızın uygulamalarında bir makale paylaşırken, resim eklerken veya benzer durumlarda Facebook “link” ekle seçeneği ile bize alternatif seçenek sunuyor ve bu seçeneğe tıkladığımızda uygulamadan asla çıkmadan rahatlıkla istediğiniz bir şeyi arayıp, bulup, seçip içeriğimize direk olarak ekleme imkanı veriyor.

Android uygulaması ve Messenger uygulaması için, bu yeni güncelleme hâlâ yayına alınmamış lakin bu duruma göre hayat kurtaran yeniliğin kısa bir zaman içinde çok daha geliştirilerek bütün platformlardaki kullanıcıların hizmetine sunulacağını umuyoruz.

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
siri dil değiştirme
iOS 10 Siri Dil değiştirme
Facebook dil değiştirme
Facebook yedek alma
Facebook da virüs taraması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir