Facebook_Groups

Facebook’dan Yeni Uygulama Facebook Groups

Tech Kafa 19 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook şimdi de kendi başına çalışabilen yeni bir uygulama ile mobil cihazlarımıza geliyor. Facebook Groups sayesinde kullanıcılar gruplarıyla iletişim halinde kalıp yeni gruplar bulabilecek.

Facebook Groups uygulaması sayesinde Facebook üzerindeki gruplar ile ilgili her şey bir araya toplanıyor. Uygulamaya başlattığınızda üye olduğunuz grupların tam bir listesini görüyorsunuz. Bu listede sıralama en çok ziyaret ettiğiniz gruplara göre değişiyor.

Facebook‘un kendi uygulamasında grup özelliği zaten mevcut olsa da, dahil olduğunuz gruptan özel bir bildiri almadığınız sürece, çok öne çıkan bir özellik değildi. iOS ve Android için ayrı bir uygulama çıkartmaktaki amaç ise kullanıcıların grupları kullanmasını teşvik etmek.

Uygulamada aynı zamanda “keşfet” kısmı da bulunuyor. Bu kısımda, tıpkı Facebook‘da olduğu gibi, katılmak isteyebileceğiniz yeni gruplar öneriliyor. Önerilen gruplar, arkadaşlarınızın dahil olduğu gruplar, yaşadığınız bölge ve ilgi alanlarınızı kontrol ederek, uygun olanları size sunuyor. Örneğin futbol ile ilgiliyseniz öneriler sayfasında spor ile alakalı gruplar öne çıkıyor.

Kullanıcılar istediği gibi gruplar arasında dolaşabilecek.

Kullanıcılar istediği gibi gruplar arasında dolaşabilecek.

Facebook’ta ürün yöneticisi olarak görev alan Shirley Sun, uygulamanın birden çok gruba dahil olup bunları aktif olarak takip eden insanlar için geliştirildiğini söylüyor. Ekim ayında yapılan açıklamalara göre Facebook üzerindeki gruplarda toplam 700 milyon kullanıcı bulunuyor.

Facebook Groups tıpkı Facebook Messenger gibi bağımsız bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Fakat Messenger uygulamasının aksine indirilmesi zorunlu değil. Kullanıcı istediği taktirde Facebook uygulamasından da grupları takibe devam edebilecek.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir