facebook tarayıcı

Facebook’un Kendi Tarayıcısını Kullanmamak

Tech Kafa 17 Oca 2015 Nasıl Yapılır?  1
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz Ağustos ayında Facebook uygulama içi tarayıcı gezintisini desteklmeye başladı. Böylece her hangi bir tarayıcı uygulaması kullanmadan Facebook dışında giden bağlantılara göz atabiliyoruz. Bu oldukça hoş fakat güvenlik açısından istediğinizi seçme hakkına da sahipsiniz. Bu yazımızda size Facebook’tan dışarı giden bağlantıların nasıl kapatılacağını anlatacağız. Bu sadece bir kaç adım da yapılan çok basit bir işlem.

En başta uygulama sayfasının üzerinde görülen üç çubuk şeklindeki menü kısmına basıyoruz ve burdan dişli çark ikonu olan uygulama ayalarını seçiyoruz. Eğer en başta gözükmüyorsa sayfayı alta doğru indirip arayabilirsiniz. Uygulama ayarları kısmında bildirm ve otomatik video oynatma ile iligi ayarların içinde “Linki harici tarayıcı ile aç” seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretliyoruz.

facebook ayar

Bu işlemi tamamladıktan sonra ana sayfanıza geri dönün ve dışa giden bir bağlantıyı açmaya çalışın. Sizi mobil cihazınızda kullandığınız varsayılan tarayıcıya yönlendirecektir. Üstelik bu ayarı istediğiniz aynı işlemleri uygulayıp kutucuktaki işareti kaldırarak kapatabilirsiniz de.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
Whatsapp
Whatsapp ’a Bilgisayardan Nasıl Girilir ?
temel-bilgisayar-7-638
Bilgisayar Donanımları Hakkında Genel Bilgiler
WhatsApp
WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir