Fallout 4 Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

04 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Malumunuz geçtiğimiz gün yıllardır beklenen RPG oyunu Fallout 4 resmen duyuruldu. Tüm oyuncularda bir bayram havası falan… Uzun zamandır bu anı bekliyor insanlar sonuçta. Üç dakikalık bir trailer ve kapak görseli ile beraber duyurulan oyun ayrıca Steam’de ön siparişe de açıldı. Fiyatı ise biraz yüksek…

Steam‘in ön sipariş sayfasındaki fiyata göre Fallout 4‘ün ön sipariş fiyatı tam olarak 179,90 lira. Oyun çıktığında da aynı fiyatta olur mu bilemeyiz, ama bu kadar yüksek olduğuna göre ön siparişin getireceği şeyler de normal oyuna kıyasla daha fazla olur diye düşünüyoruz.

Bu sene çıkan bir başka RPG oyunu olan The Witcher 3‘ün Steam fiyatının 89,90 lira olduğunu düşünürsek Fallout 4 diğer oyunlara göre gerçekten çok pahalı.

Fallout 4 ve diğer Bethesda oyunları ile ilgili yeni ve ayrıntılı bilgiler Bethesda’nın 15 Haziran Pazartesi Türkiye saati ile 04:30’da yapacağı E3 konferansında gelecek. Fallout 4‘ün duyuru videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz. Fallout 4 ve diğer Bethesda oyunları ile ilgili yeni haberleri Tech Kafa’dan takip edebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir