maxresdefault

Fallout Shelter Android’e Geldi

14 Ağu 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilindiği üzere Fallout’un mobil platformlar için çıkardığı oyun olan Fallout Shelter iOS için birkaç hafta önce çıkmıştı. Bu sürenin ardından tüm Fallout hayranları tarafından beklenen oyun sonunda Android için de çıkışını yaptı.

E3 2015 etkinliği içerisinde Bethesda tarafından duyurulan ve duyurunun hemen arından o gün içerisinde yayınlanan ancak yalnızca iOS için hazır olan Fallout Shelter, söz verildiği üzere Android için de çıkışını gerçekleştirdi. Boyutu yalnızca 140 megabayt olan oyunda siz de nükleer savaş sonrası kendi sığınağınızı yani Fallout evreninde sahip olduğunuz bir Vault’unuzu yönetiyorsunuz. Tabii ki bu Vault’un yönetici olarak -Oyun içerisindeki adıyla overseer- elektrik, su, yiyecek, ısınma gibi ihtiyaçlarımızı dengelemek, yeni odalar inşa ederek sizin insanlarınız olanlara daha iyi imkanlar sunarak onları mutlu etmek gibi bir çok görevimiz var. Zaman zaman gerçekleşen saldırılardan korunmak için silahlanmak ve bu silahları veya çeşit çeşit değerli eşyayı bulmak için vault sakinlerini çorak savaş sonrası topraklarına keşfe göndermek de bu işlerden bazıları. Ancak keşfe çıkan karakterin geri dönmeme riski de var. Yönetici olarak bütün bunları dengeli kontrol etmeniz gerekiyor.

iOS’ta çıkışıyla beraber zirveye yerleşen ve günde 70 milyon defa oynanarak inanılmaz bir başarıya imza atan Fallout Shelter’ı artık Android cihazlarda da oynayabilirsiniz. Hepimiz oyunun Android versiyonunun çıkmasının ardından indirilme ve oynanma sayısının nasıl da artacağını birlikte göreceğiz. Google play sayfası da buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

teknoloji hattı
Etiketler:
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir