Far Cry: Primal Aşırı Cinsellik İçerecek

30 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2016’nın merakla beklenen oyunları arasında yer alan Far Cry: Primal için yeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte oyunun satışlarını etkileyecek olan o gelişme. Far Cry 3 ile birlikte seriyi küllerinden dirilten Ubisoft, ardından piyasaya sürdüğü Blood Dragon DLC’si ve dördüncü oyun ile birlikte oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştı.

Far Cry serisinden maddi anlamda daha fazla yararlanmak isteyen Ubisoft, Primal ile farklı bir konsept ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ubisoft’un Far Cry: Primal adıyla gelecek yıl içerisinde piyasaya süreceği yeni oyun şimdiden heyecanla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Oyun için geçtiğimiz gün yaşanan bir gelişme ise satış rakamlarını direkt olarak etkileyecek yönde.

2

Oyun ve oyuncu ürünleri için yaş sınıflandırmalarını belirleyen ESBR (Entertainment Software Rating Board) kurumu, Far Cry: Primal için de sınırı belirledi. Kurumun belirttiklerine göre Primal aşırı cinsellik, gereğinden fazla kan ve şiddet içerdiği için +17 yaş sınırıyla raflarındaki yerini alacak.
Far Cry: Primal’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümü 23 Şubat 2016’da, PC sürümü ise 1 Mart 2016’da satışa sunulacak.

teknoloji hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir