FF7logo

Final Fantasy VII iOS’a Geliyor

18 Haz 2015 iOS  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Squaresoft‘un (Şimdiki adıyla Square Enix) popüler RPG oyunu Final Fantasy VII‘nin bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerdeki Sony E3 konferansında yeniden yapımının çıkacağı duyurulmuştu. PS4 sahiplerini oldukça sevindiren bu haberin ardından Square Enix bir bombasını daha patlattı; Final Fantasy VII iOS’a geliyor.

Maalesef iOS’a gelecek olan Final Fantasy VII sürümü şimdilik sadece PS4 için duyurulan Final Fantasy VII‘nin yeniden yapımı değil, orijinal versiyonun mobil platformlar için elden geçirilmiş versiyonu olacak.

Her ne kadar iOS için onaylanmış olsa da henüz Android platformlar için herhangi bir duyuru söz konusu değil. Ama diğer oyunların Android‘e de geldiğini düşünürsek Final Fantasy VII‘nin biraz bekletse de Android platformlarda da boy gösterebileceğini var sayabiliriz.

Bu Final Fantasy serisinin ilk kez mobile uğrayışı değil. ilk oyundan 6. oyuna kadar mobilde kendine yer bulan Final Fantasy, yan oyunlar ve oyun içi uygulamalarla da telefonlarımızı şenlendiriyor. Her ne kadar Final Fantasy: All The Bravest belki de dünya üzerindeki en kötü oyun olsa bile bu Final Fantasy’lerin mobilde ne kadar iyi işler çıkardığı gerçeğini değiştirmiyor.

Final Fantasy VII‘nin iOS çıkış tarihi ya da fiyatı ise henüz belli değil.

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir