five-nights-at-freddys-4

Five Nights At Freddy’s 4 Duyuruldu

28 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda YouTube kanalları tarafından bolca oynanan ve yeni bölümlerinin çok hızlı yayınlanması ile bilinen Five Nights At Freddy’s serisinin yeni oyunu Five Nights At Freddy’s 4 duyuruldu.

Tam ismi Five Nights At Freddy’s 4: The Final Chapter olan oyun büyük bir ihtimalle serinin son oyunu olacak. Henüz hakkında bir bilgi olmasa da bir screenshot ile duyurulan oyunun Cadılar Bayramı döneminde yayınlanacağı açıklandı.

Scott Cawthon tarafından geliştirilen Five Nights At Freddy’s serisi ilk olarak 8 Ağustos 2014’te bilgisayar, Android ve iOS platformlarında yayınlandı ve bir anda 2014’ün hit oyunlar listesine girdi. Freddy Fazbear’s Pizza’daki bir gece güvenlik şefini yönettiğimiz oyunun devamı ise çok gecikmeyerek aynı yılın 10 Kasım’ında çıkış yaptı. En son ise 3 Mart’ta yayınlanan Five Nights At Freddy’s 3 ile beraber seri neredeyse bir yıl içinde üç adet oyuna sahip oldu. Serinin muhtemel son oyunu olacak olan Five Nights At Freddy’s 4: The Final Chapter ise Cadılar Bayramı döneminde çıkacak olmasıyla serinin en uzun süre geliştirilen oyunu olma özelliğini taşıyacak.

teknoloji hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir