Galaxy Note 5’de Çıkarılabilir Batayarya ve SD Kart Olmayacak

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçok kullanıcının merakla beklediği Galaxy Note 5 ile ilgili Droid Life üzerinden yayınlanan fotoğraflar birçok kullanıcının şaşırmasına neden oldu. Halihazırda Samsung’un son cihazlarında hissedilen Apple ürünü havası Galaxy Note 5 görsellerinde büyük oranda kendini gösteriyor. Samsung’un bir süredir yeni cihazlarında SD Kart desteğini kaldırdığını biliyor ve yeni Galaxy Note 5 modelinde de bu özelliğin olması zaten beklenmiyordu.

Buna ek olarak Droid Life üzerinde yayınlanan görseller gösteriyor ki Galaxy Note 5 içerisinde çıkarılabilir batarya özelliği de bulunmayacak. Özellikler konusunda Samsung’un her ne kadar yeni şeyler denemeye çalıştığını düşünsek de yıllardır yenilik üzerine giden bir firmanın tasarım açısından Apple benzeri ürünler çıkarmaya başlaması kullanıcıların oldukça dikkatini çekmeye başladı.

galaxy-note-5-tasarimi

Galaxy Note 5 özellikleri birçok kullanıcı tarafından şimdiden tatmin edici olarak gözükse de Galaxy Note 5 tasarımı büyütülmüş bir Galaxy S6 modelini andırıyor. Özellikle arka plan tasarımı ve cihaz altına eklenen mikrofon ve haporlörlere bakıldığında da herkesin aklına daha önce dikkat çekmiş iPhone 5S ve üst modelleri geliyor.

“Galaxy Note 5’de Çıkarılabilir Batayarya ve SD Kart Olmayacak” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir