Galaxy Note 5’e Düşürme Testi Yaptılar

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un uzun süredir beklenen cihazı Galaxy Note 5 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Bu yeni cihaz cam ve metal tasarımı ile oldukça güzel bir görünüşe sahip. Gerek donanım gerekse tasarım açısından birçok kullanıcıdan geçer not almış durumda. Cihaz ülkemizde ön siparişe açıldı ve Galaxy Note 5 ilk olarak 13 Ağustos tarihinde tüm dünya ile buluşmuştu. Yeni modelde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında bulunan tasarım çizgilerinin aynısı mevcut.

Tasarım oldukça beğenilsede önemli olan tasarımın dayanıklılık sınırı. İşte bu noktada Youtube’a atılan bir video ile akıldaki soru işaretleride kalkmış oluyor. Galaxy Note 5 modeli için ön ve arka yüzeylerde kullanılan dayanıklı cam’a düşürme testi yapıldı. Özellikle Apple’ın İphone 6 modeli üzerinde yapılmadık test bırakmayan Youtube ekipleri şimdi ise Samsung’un eni amiral gemileri üzerinde çeşitli testler denemeye başladı. Yakın zamanda düşürme testi haricinde Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerine çeşitli testler yapılması bekleniyor. Düşürme testleri yapan bir ekip tarafından Galaxy Note 5 için yapılan dayanıklılık testine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cihazda hatırlarsak 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemcisi kullanılıyor ve 4 GB RAM ile kullanıcılara sunuluyor. Ekran konusunda Samsung yeni modelinde 5.7 inç büyüklüğe sahip Super AMOLED 2K bir ekran kullanıyor . Ayrıca ekranın ppi değeri ise 515. 32 ve 64 GB dahili depolamalara sahip iki adet versiyonu bulunan bu cihazda 16 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor.

“Galaxy Note 5’e Düşürme Testi Yaptılar” için 4 cevap

  1. Note 5 benim için samsungun çıkardığı geçerli bir model değil S pen sorunuyla samsungun sadece note serisine olan sempatimde kayboldu. Samsung sadece kendi paranla rezil olmanın korecesidir.

  2. Note 5 benim için samsungun çıkardığı geçerli bir model değil S pen sorunuyla samsungun sadece note serisine olan sempatimde kayboldu. Samsung sadece kendi paranla rezil olmanın korecesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir