Samsung S7 Android Nougat 7.0 güncelle

Galaxy S7 yazılım güncelleme

Savaş Taşcıoğlu 06 Eyl 2016 Android  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Galaxy S7 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Samsung S7 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy S7 Edge yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy S7 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Samsung S7 Android Nougat yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Samsung Galaxy S7 üzerinden yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy S7 Android Nougat 7.0 yazılım güncellemesi nasıl yapılır detaylar haberimizde.

Samsung S7 ve S7 Edge yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Samsung’un son telefonlarından biri olan Galaxy S7 ve S7 Edge üzerinden yazılım güncelleme nasıl yapılır tüm detayları ile anlatıyoruz. Galaxy S7 ve S7 Edge telefonlara yakın bir zamanda Android Nougat 7.0 dağıtılmaya başlanacak. Android Nougat 7.0 alacak olan S7 ve S7 Edge serilerinde güncelleme ile ilgili sorunlar ve nasıl güncelleme yapılır?

Android bir telefon üzerinden güncelleme yapmadan önce ilk dikkat edilmesi gerekenlerin başında telefonun şarj oranı gelmektedir. Şarj oranınızın en az %50 olması gerekiyor. İkinci dikkat edilmesi gereken ise Wi-Fi bağlantınızın olup olmadığını kontrol etmek olacaktır. Bu iki seçenekte tamam ise yazılım güncelleme adımlarına geçebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung S7 ve S7 Edge yazılım güncelleme yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

1. Öncelikle Uygulamalar sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından Ayarlar sekmesine dokunuyoruz.

Galaxy S7 Edge yazılım güncelleme

2. Cihaz hakkında > Güncellemeleri manual indir adımlarını takip ederek güncellemeleri indirebilirsiniz. İsterseniz Güncellemeleri otomatik olarak indir seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Samsung S7 Android 7.0 güncelle

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
One plus 3 ne zaman çıkacak ve özellikleri
One plus 3 ne zaman çıkacak ve özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir