gmail-to-machine

Gmail E-Posta Yedeği Nasıl Alınır

Tech Kafa 04 Ara 2014 Nasıl Yapılır?  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ücretsiz e-posta hizmetleri arasında en popüler isimlerden birisi olan Gmail, kullanıcılarına sunduğu 10 GB depolama alanı, Android bağlantıları, basit arayüzü ve sürekli gelişen özellikleri ile gün geçtikçe daha fazla kullanıcıyı kendine çekiyor.

Gmail, Google desteğine sahip olsa da e-postalarınızı daha güvenli bir şekilde saklamak isteyebilirsiniz Bunun en iyi yolu ise e-posta adresinizdeki “Gelen Kutusu” içerisinde bulunan e-postaları bilgisayarınıza veya taşınabilir bir sürücüye kaydetmek olacaktır.

Gmail‘de e-postalarınızı kaydetmek için üçüncü parti yazılımları kullanmanız gerekiyor. Bu yazılımlar arasında bir kaç farklı seçeneğiniz olsa da ücretsiz ve kolay kullanılan bir program terdih etmek isteyebilirsiniz. Bizim önerimiz Gmail Backup programı.

Basit bir arayüze ve sadece temel özelliklere sahip olan bu program, e-posta adresinizde bulunan gönderileri yedeklemek için en uygun seçenek.

Öncelikle programı indirmek için Gmail Backup sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Buradaki bağlantı üzerinden doğrudan indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Programın son güncelleme tarihinin 2011 olması sizi endişelendirmesin. İhtiyacınız olan işlemi yapmak için gayet yeterli.

Yedekleme işleminin ayrıntıları için bir sonraki sayfaya geçiniz.

1 2 3

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
Whatsapp
Whatsapp ’a Bilgisayardan Nasıl Girilir ?
temel-bilgisayar-7-638
Bilgisayar Donanımları Hakkında Genel Bilgiler
WhatsApp
WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir