Godus Android Platformuna Geldi

Tech Kafa 01 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasının tanınan isimlerinden Peter Molyneux tarafından yapılan Godus, uzun bir bekleyişin ardından, Android platformuna da çıkış yaptı.

Black & White, Dungeon Keeper ve Fable serileri ile yakından tanıdığımız Peter Molyneux‘un mobil platformlar için çıkan oyununda bir tanrı rolüne bürünüyouz.

godus

Oyunda insanlarımızı yönlendirerek medeniyetler kurmalarına ve genişletmelerine yardım ediyoruz. Bu sırada onlara yardımcı olmak için, mucizeler aracılığıyla, nehirler yaratabilir veya yine mucizeler aracılığıyla üstlerine meteor gönderebilirsiniz. Niye böyle bir şey yaptığınızı sormuyoruz.

Free 2 Play tarzındaki oyun hala yapım aşamasında ve ileride çok daha fazla özellik oyuna eklenecek. Bu özelliklerden bir tanesi ise çok oyunculu mod. Bu modda ilk olarak Bryan Henderson isimli kullanıcı “Büyük Tanrı” olarak ortaya çıkacak.

Godus-1

İlk “Büyük Tanrı” 6 ay sürecek hükümdarlığından sonra dokunulmazlığını yitirecek ve diğer oyuncuların onu yenip yerine geçmesi için fırsatlar ortaya çıkacak.

Godus‘un Android versiyonunu Google Play mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirip, halkınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir