Göğüsleri Artık Çok Daha Estetik Yapmak Mümkün

Göğüsleri Artık Çok Daha Estetik Yapmak Mümkün

Tech Kafa 25 Haz 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Estetik özellikle son yıllarda kadın ve erkek her iki cinste de çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu sayede bir kişi vücudunda rahtsız olduğu bir bölge ile ömür boyu yaşamak zorunda kalmadan o rahatsız olduğu bölgeyi daha çok göze hitap eden ve istediği şekilde operasyon ile yaptırabilir.

Özellikle kadınlar doğum yaptıktan sonra çocuk emzirme döneminden sonra memelerinde deformasyon olur. Bu durumlarda kadınlar memelerini yine eskisi gibi hatta daha iyisi olsun diye meme dikleştirme yaptırabilirler.

Göğüslerde bozulma üstelik sadece çocuk emzirme ile ortaya çıkan bir durum değildir. Göğüslerde deforme yaş ilerledikçe ya da kilo alıp vermekten de kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda da göğüs dikleştirme ameliyatı ile çok daha estetik ve güzel göğüslere sahip olmak mümkün.

Her ne kadar sadece kadınlar estetiğe düşkün gibi gözükse de günümüzde bazı erkeklerde en az kadınlar kadar estetik yaptırıyorlar. Misal verecek olursak http://www.miaplastestetik.com sitesine erkekler içinde bazı estetik alternatifleri bulunmakta.

Özellikle bazı erkeklerde genetik yatkınlık veyahut hormonal bozukluktan kaynaklanan kadınlar gibi göğüs oluşma durumu söz konusu. Bu durumlarda jinekomasti ile göğüsler alınabilir.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
gozluk
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir