goley hileleri

Goley Hileleri Gerçek Mi?

Tech Kafa 26 Şub 2015 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yazımın hemen başında bu yazının Goley Hileleri içermediğini, aksine Goley Hileleri adı altında kandırılan insanları uyarmak olduğunu belirtmek istiyorum. Ufak bir google araması yaparsanız Goley Hileleri adı altında çekilmiş videolu anlatımları, oluşturulmuş anket sitelerini görürsünüz. Aşağıda neden bunların gerçek olmadığından bahsederken ufak bir araştırma sonucu bulduğum kanıtları da size sunacağım. Daha başlangıçta uyaralım, kesinlikle bu gibi sitelere girip Goley Hileleri bulacağım diye sevinmeyin çünkü Joygame tarafından geliştirilmiş ve Joygame sunucularında bulunan neredeyse hiçbir oyunun anlatıldığı şekilde bir hilesi mevcut değil!

Goley Hileleri Yalandan İbaret!

Goley Hileleri adı altında hesapları ellerinden alınan arkadaşlar için bizzat bir hesap oluşturup hilelerin çalışıp çalışmadığını denedik. Aşağıda anlattığımız adımları dilerseniz siz de google üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Doğru olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Ufak bir arama ile hemen üst sıralarda Survey Monkey anket sitesi üzerinden bir linkle karşılaşmanız mümkün. Goley Kart Hilesi adı altında sizden bir anket doldurmanızı ve bu anketi doldurduktan sonra da size geri dönüş yapacaklarını belirtiyorlar. Hatta bir de gerçekten yapıldığına dair bir Youtube videosu çekmişler. O da Goley Hileleri adı altında hemen üst sıralarda çıkıyor. Sitenin ekran görüntüsünü de dikkatli olabilmeniz için aşağıda paylaşıyorum:

goley hileleri 1

Gördüğünüz gibi anketin üzerinde Goley Ender Kart Hilesi yazıyor ve istenilen bilgiler ortada. Oyunun zorluğundan veya zahmetsiz olarak yükselmek isteyen kullanıcılarda bu anketi doldurup gönderiyor ve hesaplarının hile ile geri gelmesini bekliyorlar. Burada niyetimiz kimseyi aşağılamak değil ancak bu kadar bariz bir tuzağa da düşmenize akıl sır erdiremiyoruz doğrusu. Gerçekten doğru olduğunu söyleyenler için biz de bir hesap oluşturup Goley Hileleri adı altında yolladık. Hesap boş olduğundan olsa gerek herhangi bir işlem yapamamışlar. Hesaba girildiğini ancak hiçbir şey olmadığı için herhangi bir şey yapılamadığını da takip etmiş olduk.

Siz siz olun oyunun size sunduğu imkanlar dışında verilen, program, site kullanılan veya kullanıcı bilgilerinizi içeren Goley Hileleri adı altında piyasaya sürülen bu tür aldatmalara kanmayın. Oyunların içerisinde direk yapımcıların oyunun tadını artırmak için size sunduğu ufak yardım hileleri olabiliyor. Mümkünse sadece bunları kullanın. Biz de sitemizde bulabildiğimiz ve sadece yapımcıların kullanımına izin verdiği hileleri istek olursa araştırıp paylaşmaya çalışıyor. Geçen günler de hazırladığımız GTA 4 Hileleri yazımıza veya GTA 5 Hileleri yazımıza bakabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

“Goley Hileleri Gerçek Mi?” üzerine 6 yorum

 1. pedenejoh59 diyor ki:

  nolur sistem bana sadece 3 tane uzman isityorum

 2. pedenejoh59 diyor ki:

  nolur sistem bana sadece 3 tane uzman isityorum

 3. oguzhan diyor ki:

  kardeş bnde bugün o siteyi denicem bilerek uzmanlı öar verdim ama çok normal var sade 4 özel 1 uzma n var

 4. oguzhan diyor ki:

  kardeş bnde bugün o siteyi denicem bilerek uzmanlı öar verdim ama çok normal var sade 4 özel 1 uzma n var

 5. oguzhan diyor ki:

  yarın belli olur

 6. oguzhan diyor ki:

  yarın belli olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir