google-inbox

Google Inbox Herkese Açık

29 May 2015 Google  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google, geleneksel konferansı Google I/O‘da geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanan ve yalnızca davet ile üye kabul eden e-posta servisi Google Inbox‘ı artık herkese açtığını duyurdu. Bu duyuru ile beraber Google Inbox‘a gelen yeni özellikler de tanıtıldı.

Google Inbox‘a gelen özelliklerden ilki Bundle. Özel başlıklarda e-postalarınızı kategoriler haline getiren Bundle özelliği, sizin için duruma göre önemli sayılabilecek e-postaları buluyor ve özel kategorilerde listeliyor.

Google Inbox‘a eklenen belki de en önemli özelliği yollanılan e-posta’nın 10 saniye içinde geri alınabiliyor olması. Yani bir talihsizlik sonucu yanlış bir şey yazarsanız ya da yazdığınız e-posta’yı yanlış kişiye yolladıysanız 10 saniye içinde gönderimi durdurarak e-postayı düzenleyebilir ve baştan yollayabilirsiniz.

GMail‘e iyi bir alternatif olarak görülen Google Inbox‘ın artık herkese açık olmasıyla kullanımının yaygınlaşması bekleniyor. Ancak aynı amaçla yayına sokulan Google+‘ın da davet özelliği kalktıktan sonra hüsrana uğradığını göz önünde bulundurursak endişelerimiz var da diyebiliriz. Umarız Google’ın yüzü Google+’a nazaran Inbox ile güler.

teknoloji hattı
Etiketler:,
google du kullanimi
Google duo ile whatsapp a veda edin
google duo android apk indir
Google duo ne zaman çıkacak
google hesap acmak
Google hesap güvenliği sağlama
play store analiz
Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir