google education

Google’dan Öğrencilere Özel Uygulama

Tech Kafa 16 Oca 2015 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google daha önceden yeni bir uygulamanın parçası olan sınıflarda eğitim hizmetini bizlere bildirmişti. Uygulama hem öğrenciler hem de öğretmenler için özel olarak yardımcı olması için geliştirildi. Öğrenciler diğer ugulamalardaki resimleri de bu uygulama ile ödevlerine ekleyebilecekler.

Google ise uygulama hakkında bilgilendirme yaptı.

“Ödev sayfasından mobil cihaz uygulaması ile öğrenciler istedikleri resmi ödeve ekleyebilecekler. Hangi ders olursa olsun, ister fen dersi, çizim dersi ve ya soy ağacı olması fark etmez. Ve eğer ev ödevlerini evde unuturlarsa, evden birisinden resimlerini kendilerini uygulama aracılığıyla yollaması mümkün olacak.

Aynı zamanda öğrenciler resimleri, PDF dosyalarını ve web sayfalarını diğer uygulamalardan kolay bir şekilde ödevlerine ekleyebilecekler. Örnek olarak, bir çizim uygulamasındayken ödeviniz için bir grafik oluşturabilirsiniz. “Paylaş” dediğiniz de tüm sınıfınızdakiler sizin çizdiğiniz grafiği kendi ödevlerine ekleyebilirler.”

Sınıf uygulaması aynı zamanda ödevler hakkında sürekli yenileme yapıyor böylece çevrimdışı öğrenciler de bu bilgiye ulaşabiliyor.

Uygulama Google’da Education (Eğitim) hesabı olan herkes tarafından Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir