gta 4

GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 07 Nis 2015 Oyun  1
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi Nasıl Yapılır?
4.5 - 2 OY

GTA oyun serisi tüm heyecan ve aksiyon dolu hikayesi ve dolu dizgin maceraları ile sürerken diğer yandan farklı heyecanlar da sunuyor. GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi ile siz de bu oyun içinde farklı duygular yaşayabilirsiniz. Ancak GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi için size sunacağımız özel bir şifre yok.

Aslında hiçbir GTA oyun serisinde GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi yok. Yapmanız gereken yalnızca oyun içinde yer alan cadde ve sokakların bazı köşe başlarında hayat kadınları göreceksiniz. Sitemizin sayfalarından edinebileceğiniz GTA 4 araba hilesi ile bir araba sahibi olarak, kadınların yanında durmanız yeterli olacaktır.

Arabaya binen kadını şehrin dışında, sessiz, sakin bir mekana götürdüğünüzde size servis açacaktır. Ancak bu alanı bulamamanız durumunda dilediğiniz görsel grafiğe ulaşamayacaksınız. Dolayısı ile sessiz bir orman ya da çalılık bu aksiyonu yaratmak için uygun olacaktır.

GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi

Yani dolayısı ile araba kadın atmanız için GTA 4 Arabaya Kadın Atma Hilesi gerek yok. Oyun içinde son derece hareketli ve heyecanlı saatler geçirirken, diğer yandan böyle bir macera yaşamak da son derece keyifli ve eğlenceli olacaktır. Siz de bu deneyimi mutlaka yaşamalı ve denemelisiniz. Sitemizde yer alan oyun hilelerinden GTA 4 araba hilesi ile dilediğiniz arabayı edinerek, belli başlı mahallelerde köşe başlarında yer alan hayat kadınlarından birini arabanıza alabilirsiniz.

İşte bu kadar kolay. Oyun oynamak, eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek ya da boş zamanlarınızı değerlendirmek GTA oyun serisi ile ayrı bir deneyim yaşatacaktır. Siz de tüm dünyayı kasıp kavuran GTA 4 oyun serisinin bu özelliği de denemeye değer, ne dersiniz?

GTA 4 için tüm hilelere GTA 4 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 oynuyorsanız GTA 5 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir