gta 5

GTA 5 Can ve Zırh Hilesi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 07 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son derece macera, heyecan ve aksiyon dolu bir oyunda can ya da zırh gerekmez mi? Hem de nasıl? Size bu yazımızda çok işinize yarayacak olan GTA 5 Can ve Zırh Hilesi sırrını paylaşacağız. GTA 5 oyununda sağlık ya da can hilesine sahip olmak GTA 5 Can ve Zırh Hilesi kullanmak durumunda sağlık durumunuz tamamen dolacak ve dolayısıyla da zırhınız da tamamen dolmuş olacaktır.

Böylece polisle çatışırken ya da size verilen görevleri tamamlamaya çalışırken ölmekten de kurtulmuş olacaksınız. Peki GTA 5 Can ve Zırh Hilesini nasıl yapacağız diye sorarsanız, son derece basit. Oyun oynarken can kaybına uğramanız durumunda aşağıda size vereceğimiz GTA 5 Can ve Zırh Hilesini kullanarak can sayınızı arttırabilirsiniz. GTA 5 Can ve Zırh Hilesi, GTA 5 oyununda en çok kullanılacak ve ihtiyaç duyulacak hilelerden biridir.

GTA 5 Can ve Zırh Hilesi

Bunun için de hayati öneme sahip olduğunu söylemek mümkün.

GTA 5 Can Hilesi Xbox için: B, Lb, Y, Rt, A, X, B, Sağ, X, Lb, Lb, Lb
Ps3 Hile için; Üçgen, R2, Sol, L1, X, Sağ, Üçgen, Aşağı, Kare, L1, L1, L1
GTA 5 Can ve Zırh Hilesi dilediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanabilir ve oyun süresini uzatabileceğiniz gibi, heyecanın da sürmesine olanak sağlayabilirsiniz. Boş vakitlerimizi değerlendireceğimiz ya da eğlenme sürelerinde GTA 5 oyunu oynamak her daim keyif veren oyunlardan biri. Zaten dünyada kullanıcı sayısına bakıldığında da gözle görülür bir popülerlik mevcut. İşte bunun içindir ki GTA 5 oyunu için GTA 5 Can ve Zırh Hilesi bugün en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen hileler arasında yerini almıştır.

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir