gta 5

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 07 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA 5 oyunu son yıllarda revaçta ve popüler olan aksiyon oyunlarından biri. İçinde her türlü macera yaşadığınız, suçlu ve polis karşıtlığında mücadele edilen, kavgalara sahne olan oyunda bazı yerler oluyor ki, keşke bunun da bir hilesi olsa da geçsek, denilecek kadar önem taşıyor. Her oyunda olduğu gibi GTA 5 oyununda da GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi ile aksiyonu hızlandırabilir, polisleri arkanızda bırakabilirsiniz.

GTA 5 oyununda işlediğimiz suç sonrasında peşimizden gelecek olan polislerden kurtulmak için bir takım araçlara ihtiyacımız var. Bu araçlar, araba, motor ya da bisiklet de olabilir ancak bu araçları bulamadığımız noktada fiziksel gücümüz devreye giriyor. Bunun için de hızlı koşmayı başarmak gerekiyor, dolayısıyla GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi bu noktada son derece işinize yarayacak ve oyunu daha keyifli bir hale getirecek.

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi

 

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi ile kendinizi uzun maraton koşucuları gibi hissedebilir, plajda, sahilde ve yolda ya da dilediğiniz bir yerde koşmanın keyfine varabilirsiniz. Üçgen, sol, sağ, sağ, L2, L1 ve Kare tuşları ile dağda ava çıkınca bile bu hileyi kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bu hileyi kullanmak tamamen sizin elinizde, nasıl isterseniz, nasıl dilerseniz GTA 5 Hızlı Koşma Hilesini dilediğinizce kullanabilirsiniz.

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi Xbox; Y, Sol, Sağ, Sağ, Lt, Lb ve X

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi PS3; Üçgen, Sol, Sağ, Sağ, L2, L1 ve Kare’yi kullanarak GTA 5 Hızlı Koşma Hilesini aktif hale getirebilir, polisten kaçabilir, plajda koşabilir ya da avcılık için değerlendirebilirsiniz. Hileyi kullanma amacı tamamen size kalmış… Hepinize oyunda iyi şanslar ve iyi eğlenceler…

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir