virvir

Gta 5 İçin Yeni Crack Çıkartıldı

12 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz haftada Rockstar Games’ın rekortmen oyunu olan Gta 5 oyunu için yeni güncelleme çıkmıştı. Henüz Gta 5 oyunu için güncelleme sonrası yeni bir güncelleme gelmesede oyun başarılı bir şekilde kırıldı. PC sürümü ile Gta 5 piyasaya oturmuş durumda. Oyun özellikle üst seviye grafik özellikleri ve gerçekçiliği ile incelemelerden tam not almış durumda. Tabi oyun yapımcıları ve geliştiriciler boş durmaksızın oyun için yeni güncellemeler ve yenilikler hazırlıyor. Fakat oyunun konsol sonrası PC çıkışının hemen 2 gün sonrası Gta 5 oyunu internete ve torrent sitelerine düştü.

Gta 5 Crack dosyalarıda çok kısa sürede internete sızdı fakat bu akıllara Rockstar Games’ın Gta 5 oyunu için korsan oynayabilme imkansız olacak açıklaması geliyor. Rockstar Games’ın bu konu ile ilgili çalışmaları devam ederken yakın zamanda bu açığı internet üzerinden kaldırması bekleniyor. Fakat son yayınlanan Gta 5 güncellemesi ile tekrardan Gta 5 Crack v5 çok kısa sürede 3DM tarafından internet’e sürüldü.

Gta 5 hileleri

Buda şuanlık demek oluyor ki Rockstar Games‘den PC sürümü için her yeni bir güncelleme geldiğinde yeni bir çalışan crack versiyonu çıkacak. Bazı durumlarda korsan oynamak için indirilen crack içerisinde zararlı yazılımlar olabiliyor. Kötü yazılım olarak tıpkı Watch Dogs oyunun crack’i gibi içerisinde bitcoin miner bulundurursa buda bilgisayarınızdaki dosyaları emerek virüs sahibine para kazandırma anlamına geliyor. Bakalım Rockstar Games bu olayların önüne geçebilecekmi. Ayrıca crack konusunda korsan oyun yerine steam‘da olan indirimlerden yararlanarak Gta 5 oyunu için belli bir bütçenizi ayırıp satın alarak orjinal bir şekilde oynamanızı öneririz.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

“Gta 5 İçin Yeni Crack Çıkartıldı” üzerine 2 yorum

  1. Celal Başaran diyor ki:

    Crack linki yok mu?

  2. Celal Başaran diyor ki:

    Crack linki yok mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir