GTA 5, Mortal Kombat X ve Far Cry 4 Dağıtıyoruz

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Söz verdiğimiz gibi 2 kişiye GTA 5, 2 kişiye Mortal Kombat X ve bir kişiye Far Cry 4 dağıttığımız çekilişimize başlyoruz. Ayrıca istek üzerine RP’de veriyoruz.Bir önceki Gamer çekilişinde çok fazla soru geldiği için en baştan belirtelim, bu çekilişin sonuçları 16 Mayıs Cumartesi günü Facebook sayfamızda ve sitemizde açıklanacaktır.

Her çekilişimizde olduğu gibi yapmanız gerekenleri aşağıda veriyoruz. Lütfen dikkatlice okuduktan sonra yapınız.

Facebook beğenme veya herkese açık paylaşma engeli olanlar bu çekilişe katılamazlar! Herkese açık paylaşamadığınız gönderileri girip kontrol edemiyoruz. Facebook içeriğimizin altına soru sormak yerine bu yazının altındaki yorum bölümünü kullanırsanız en kısa sürede cevap veririz.

Çekiliş Ödülleri Neler?

2 kişiye GTA 5 (Kutulu)

2 kişiye Mortal Kombat X (Kutulu)

1 kişiye Far Cry 4 (Steam kodu)

5 kişiye 840 RP

*Çekilişte kazanılan ürünler Tech Kafa tarafından kargo ücreti karşılanarak gönderilir. Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez.

Hangi Ödülü Nasıl Kazanacağım?

Çekiliş sonuçları açıklanırken kazanan kişiler ilk kişiden başlayarak tarafımızdan aranacak ve istedikleri oyun gönderilecektir.

Çekilişe Nasıl Katılırım?

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

1. Aşağıda verdiğimiz Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızı takip edin. Eğer aşağıdaki hesaplarımızı göremiyorsanız sitenin en altından ulaşabilirsiniz.

2. Facebook’ta paylaştığımız şu görseli beğenip herkese açık şekilde paylaşın.

3. Yarışmayı katılmak isteyeceğini düşündüğünüz 3 arkadaşınızı Facebook içeriğimizin altına etiketleyin.

4. Aşağıda bulunan formu doldurmayı unutmayın.

—Bu çekiliş sona ermiştir—

gta 5 hileleri

gta 4 hileleri

gta san andreas hileleri

“GTA 5, Mortal Kombat X ve Far Cry 4 Dağıtıyoruz” için 104 cevap

 1. Abi facebookta paylasiyorum ama etiket yapamiyorum lutfen benimkini kabul edin bu oyunlari gercekten cok istiyorum

  1. Semih maalesef diğer arkadaşlara haksızlık olmaması için kabul edemiyoruz. @ koyarak isimleri yazarken etiketleyebilirsin.

 2. Abi facebookta paylasiyorum ama etiket yapamiyorum lutfen benimkini kabul edin bu oyunlari gercekten cok istiyorum

 3. Twitter kullanıcı adı denilen yere @ li olanı mı yazıcaz yoksa direk kullanıcı adını mı bende ikisi de farklı da

 4. Twitter kullanıcı adı denilen yere @ li olanı mı yazıcaz yoksa direk kullanıcı adını mı bende ikisi de farklı da

  1. Facebook profilinizin linkini koyabilirsiniz. Herkese açık olarak paylaştıysanız isim de yazmanız yeterli.

  1. Herkese paylaş seçeneğini Facebook ayarlarından açabilirsiniz. Herkese açık paylaşmazsanız girip kontrol edemiyoruz, haliyle paylaşıp paylaşmadığınızı bilemiyoruz.

  1. Herkese paylaş seçeneğini Facebook ayarlarından açabilirsiniz. Herkese açık paylaşmazsanız girip kontrol edemiyoruz, haliyle paylaşıp paylaşmadığınızı bilemiyoruz.

 5. Abi çok iyi yaaaa.Abi senin hayranınım.Yağcılık yapmıyorum 🙂 Nasıl bi site yaptıysanız muhteşem her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüi ben bile bu kadar yapamazdım.Herkese çekilişte başarılar dilerim.Kime çıkarsa 🙂

 6. Abi çok iyi yaaaa.Abi senin hayranınım.Yağcılık yapmıyorum 🙂 Nasıl bi site yaptıysanız muhteşem her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüi ben bile bu kadar yapamazdım.Herkese çekilişte başarılar dilerim.Kime çıkarsa 🙂

 7. Şu son 2 haftadır çok istediğim oyun Grand Theft Auto V için bu çekilişle beraber 22 çekilişe girdim hiçbirinden çıkmadı. İnşallah bundan çıkarda mutlu olurum sonunda

 8. Şu son 2 haftadır çok istediğim oyun Grand Theft Auto V için bu çekilişle beraber 22 çekilişe girdim hiçbirinden çıkmadı. İnşallah bundan çıkarda mutlu olurum sonunda

 9. Arkadaşlar yukarıda katılım koşulları ve yapmanız gerekenler açık bir şekilde belirtildi. Okumadan nasıl kayıt olacağım gibi sorulara cevap vermeyeceğim artık.

 10. Arkadaşlar yukarıda katılım koşulları ve yapmanız gerekenler açık bir şekilde belirtildi. Okumadan nasıl kayıt olacağım gibi sorulara cevap vermeyeceğim artık.

 11. Katılanlara bol şanslar 🙂 Bu arada Facebook ve Twitter hesaplarımın linklerini ve Youtube içinse kanalımın linkini verdim umarım sıkıntı olmaz…

 12. Katılanlara bol şanslar 🙂 Bu arada Facebook ve Twitter hesaplarımın linklerini ve Youtube içinse kanalımın linkini verdim umarım sıkıntı olmaz…

  1. Aşağıda linkini verdiğim gönderinin altına etiketliyoruz.

   facebook.com/techkafa/photos/pb.206191792906234.-2207520000.1430576060./372791969579548/?type=3&theater

  1. Aşağıda linkini verdiğim gönderinin altına etiketliyoruz.

   facebook.com/techkafa/photos/pb.206191792906234.-2207520000.1430576060./372791969579548/?type=3&theater

  1. Yukarıda linkini verdiğimiz Facebook gönderimizin altına @ koyarak etiketleyebilirsiniz. Hata alıyorsanız tekrar belirtin, bu şekilde kabul edelim.

  1. Yukarıda linkini verdiğimiz Facebook gönderimizin altına @ koyarak etiketleyebilirsiniz. Hata alıyorsanız tekrar belirtin, bu şekilde kabul edelim.

 13. Hadi bakalım 8 çekilişten bir şey alamadık bari şansımızı bunda deniyelim umarım kazanırım..Herekse başarılar! GL everyone!

 14. Hadi bakalım 8 çekilişten bir şey alamadık bari şansımızı bunda deniyelim umarım kazanırım..Herekse başarılar! GL everyone!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir