gta 5 motor

GTA 5 Oynarken Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler

Tech Kafa 02 May 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC platformuna geleli 2 hafta olmasına rağmen GTA 5 ile ilgili videoların ardı arkası kesilmiyor. Birçok Youtube kanal sahibi ve sitelerde GTA 5 ile ilgili ilginç videolar, görev paylaşımları ve yalnızca gameplay içeren videoları görüp duruyoruz.

Kotaku‘da dün yayınlanan ve benim de paylaşmak istediğim konu ise GTA 5 Oynarken Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler . Açık dünya haritası ile sınırları zorlayan GTA içerisinde yapabileceklerinizin resmen sınırı yok! Sevdiğiniz araba ile şehirleri keşfedip yarışlara katılmak, banka soygunları düzenlemek ve yolda yürüyüşünden dolayı sinirlendiğiniz birine saldırabilmek bunlardan sadece bir kaçı.

GTA 5 içerisinde yapabilecekleriniz saymakla bitmez ancak sadece eğlenceli vakit geçirmek ve gerçek bir motor sürüş keyfi yaşamak için aşağıda anlatacaklarımızı yaparken oldukça eğleneceğinizi düşünüyoruz. Trafiğin yoğun olduğu İstanbul gibi illerde birçok motor tutkunun da denediği ama sonuçlarının genelde çok da parlak olmadığı sürüşleri GTA 5 fps modunda tamamen güvenli bir şekilde yapmaya ne dersiniz?

1. Franklin ile oyunu oynayın.

2. Hızlı bir motor alın veya daha önce de paylaştığımız GTA 5 hileleri yazımızdan hemen bir tane çıkartın. Mümkünse zippier tercih edin.

3. Sevdiğiniz ve hareketli bulduğunuz bir müziği açarak motorunuza atlayın.

4. Los Santos trafiğine kendinizi atın.

5. FPS modunda, trafik içerisinde motorunuzu son hızına gelene kadar sürmeye devam edin. Bakalım ne kadar dayanabileceksiniz.

gta 5 motor gif

6. Franklin‘in özel yeteneği olarak karşımıza çıkan zamanı yavaşlatma özelliğini de ne zaman kontrolü kaybetmeye yakınlaştığınızı hissederseniz kullanmayı unutmayın.

7. Ve doyasıya eğlenin.

Yukarıda belirttiklerimizi yapmak için illahi GTA 5 oynamanıza gerek yok. Dilerseniz tüm bunları GTA 4 içerisinde de daha önce paylaştığımız GTA 4 hileleri kullanarak en hızlı motor ile yapmayı deneyin. Eminim aynı keyfe yakın bir deneyim yaşayacaksınızdır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

“GTA 5 Oynarken Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler” üzerine 4 yorum

 1. selcuk diyor ki:

  bırde ındırebılsek playstoreden aldım partlar arızalı cıkıyor gene ındırıcez ama akk doluyor bu seferde sabah gıdıcem ınternet cafeye torrenten data.3cab.data4cab ındırebılırsek oynucaz mıllet uzaya cıktı bız sehır degıstıremedık

  1. Burakcan Demir diyor ki:

   steam son derece kullanıslı 🙂

 2. selcuk diyor ki:

  bırde ındırebılsek playstoreden aldım partlar arızalı cıkıyor gene ındırıcez ama akk doluyor bu seferde sabah gıdıcem ınternet cafeye torrenten data.3cab.data4cab ındırebılırsek oynucaz mıllet uzaya cıktı bız sehır degıstıremedık

  1. Burakcan Demir diyor ki:

   steam son derece kullanıslı 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir