gta 5

GTA 5 Silah Hilesi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 07 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Arabaların, macera ve aksiyonun son hızla aktığı GTA 5 oyununda en önemli unsurlardan biri de silahlar. GTA 5 Silah Hilesi ile beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz bir çok silaha hemen ve hiç para ödemeden sahip olabilmeniz mümkün. GTA 5 oyununda bir çok yerde silah satan dükkana rastlamak mümkün ancak GTA 5 Silah Hilesini kullanmak varken, neden para ödeyelim değil mi ama? Siz de aşağıda size sunacağımız şifreleri kullanarak GTA 5 Silah Hilesine sahip olabilir, dilediğiniz silahı satın alabilirsiniz.

Bu şifrelerde hafif, makineli, ağır makineli, pompalı ya da normal silah çeşitlerini bulmanız mümkün. Ayrıca GTA 5 Silah Hilesi içine bombalar da dahil. Bu hile için şunu belirtmekte fayda var; bu hileyi kullanarak hiç riske girmiyorsunuz ve kolay bir şekilde silah elde edebiliyorsunuz.

Bu da tabii ki işinizi daha kolay hale getiriyor mesela, size verilen görevlerde iyi derecedeki silahlarla görevi kolay ve pratik bir şekilde tamamlayarak, başka görevlere geçmeniz daha basit hale geliyor.

GTA 5 Silah Hilesi

PS 3 için; Üçgen, R2, Sol, L1, X, Sağ, Üçgen, Aşağı, Kare, L1, L1, L1

GTA 5 Xbox Silah Hilesi; Y, Rt, Sol, Lb, A, Sağ, Y, Aşağı, X, Lb, Lb, Lb

Oyunun tadını çıkarmak ve keyfine varmak için her türlü yol mubah sayılabilir. Dolayısıyla siz de bu GTA 5 Silah Hilesi kullanarak, oyunun gereği suç işleyebilir, dağda avcılık yaparken kullanabilir, görevlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Tüm duyguların sanal dünya üzerinde uygulanabiliyor olması bize hem keyifli zaman geçirtiyor hem de eğlenerek boş zamanlarımızı değerlendiriyoruz. Yalnızca pc’de değil xbox’ta da oynayabileceğiniz oyunda iyi eğlenceler dileriz.

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir