GTA 5 Steam Oynanma Rekorunu Kırdı

Tech Kafa 19 Nis 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC’ye çıkışı uzun zamandır beklenen GTA 5, çıkışından sonra da Steam üzerinden kısa sürede rekor kırmayı başardı. Kayıtlara göre GTA 5 Steam üzerinden aynı anda oynanma rekoru 301 bin kişiyi aştı. Daha önce bu rekor aynı anda en çok 280 bin oyuncu ile Skyrim‘e aitti.

GTA 5 Steam rekoru içerisinde Valve oyunlarının bulunmadığını belirtelim. Dota 2’nin 750 bin kişilik aynı anda oynanma rekorunu kırabilecek bir babayiğit daha çıkmadı.

facebook müşteri hizmetleri

Anca GTA 5 steam rekoru 180 TL’lik birçok oyuncuya göre oldukça pahalı bulunan bir fiyat üzerinden kırıldı. Dota 2’nin ise Steam üzerinde ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var. Sadece buna bakarak bile değerlendirmek gerekirse GTA 5 steam rekoru ile büyük başarı yakalamış gibi duruyor.

Oyunu farklı platformlarda da denemiş ve en son PC üzerinde denemiş biri olarak şiddetle belirtmek istiyorum ki alın, PC’de oynayın. Bazı arkadaşların çok deli sistem gereksinimleri ihtiyacı olduğu düşüncesi ise oldukça yanlış. Özellikle NVidia kullanıcıları, GTA 5 için çıkartılan son güncelleme ile birlikte ortalama bir bilgisayar ile güzel performans almayı başarabilir.

İllahı 60 fps oynayacağım, 4K olsun diyorsanız da minimum 2-3 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Oyunun tek kişilik oyun modu için hazırlanan ve oldukça keyifli aksiyonların da bulunduğu şifrelerin tamamını, tüm platformlar için GTA 5 Hileleri yazımızda bulabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar, bol eğlenceler dileriz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir