gta 5 hile

GTA 5 Uçak Hilesi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 07 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
GTA 5 Uçak Hilesi Nasıl Yapılır?
4.5 - 2 OY

Aksiyon ve macera hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Arabaların, motorların ve silahların kullanıldığı GTA 5 oyununda artık yeni bir özellik var ve artık bu oyunda da uçak kullanabiliyoruz. Uçakları dilediğimiz yerden kaldırıp, uçurup, dilediğimiz yere de indirebiliyoruz. Üstelik bu uçaklar yolcu uçağı da olabilir, jet uçak da ya da savaş uçağı da… Üstelik şimdi GTA 5 oyunu için size bir güzellik daha sunuyoruz, o da; GTA 5 Uçak Hilesi … Bu hile ile dilediğiniz uçağa son derece kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ancak uçaklarla ilgili pratik bir bilgiyi de eklemek gerekir ki, tercih edeceğiniz uçağı pistten ya da hava limanından havalandırın.

Çünkü sokak arasından ya da otobandan uçurmak isteyeceğiniz uçaklar oldukça zor kalkıyor. Bu bilgi de ekstradan yanınızda bulunsun, mutlaka işinize yarayacaktır. Tabii bu yollardan uçağın havalanmayacağı anlamına gelmiyor ancak sokağın ucunun açık olup olmadığını görmüyorsanız ve sokağın önünde bir bina varsa ya da sokak çıkmaz sokaksa kalkmanız son derece zor olacaktır. Aslında bu da GTA 5 oyununun grafik anlamında çok iyi bir oyun olduğunu gözler önüne seriyor. GTA 5 Uçak Hilesi ile dilediğiniz uçağı edinerek, dilediğiniz şekilde uçurma işini gerçekleştirerek ve bu heyecanı yaşamanız mümkün kılınmış.

GTA 5 Uçak Hilesi

PS3 Hilesi İçin: Daire, Sağ, L1, L2, Sol, R1, L1, L1, Sol, Sol, X, Üçgen

Xbox İçin: B, Sağ, Lb, Lt, Sol, Rb, Lb, Lb, Sol, Sol, A, Y

Siz de size sunduğumuz bu GTA 5 Uçak Hilesi yöntemleri ile daha keyifli bir oyun oynayabilir, vaktinizi dilediğinizce geçirebilirsiniz, bize de size iyi eğlenceler dilemek kalır…

GTA 5 için tüm hilelere GTA 5 Hileleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hala GTA 4 oynuyorsanız GTA 4 Hileleri yazımız da faydalı olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir