gta 5 yeni konsola bomba gibi

GTA 5, Yeni Nesile Bomba Gibi Geliyor

Tech Kafa 29 Eki 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

gta 5 yeni konsola bomba gibi

Rockstar, yeni nesil ve PC için yeniden çıkaracağı GTA 5 ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamaya göre, yeni GTA 5’te yeni görevler, yeni arabalar ve farklı yeni etkinlikler olacak.

Oyuncular, Los Santos‘ta Imponite Duke O’Death aracı ve Dodo isimli deniz uçağına benzer araçlarla tanışacak, bu araçlarla çeşitli görevler yapacaklar. Ayrıca, genişleyen haritada farklı bir kamera açısıyla gizemli cinayetlere tanık olma şansımız olacak. Kulağa ilginç geliyor.

Hatchet dediğimiz balta ve elektro manyetik bir silah olan Rail Gun da eklenen silahlar olarak göze çarpıyor. Bunların yanı sıra özel yarışlar, güncellenmiş radyo istasyonları ve bitirildiğinde denizaltı açan bir Wildlife Photography Challenge yeni GTA’da karşımıza çıkacak.  Yeni GTA 5, konsollarda 1080p görüntü kalitesi ile oynanabilecek.

Son olarak GTA Online ile ilgili önemli bir konu var. Online mod, hesap üzerinden diğer platformlara taşınabilecek. Örneğin, PC’de oynadığımız karaktere PS4’te devam edebileceğiz. Açılmış özel bölümlere de hesap üzerinden diğer platformlarda ulaşabileceğiz.

GTA 5, PS4 ve Xbox One için 18 Kasım’da, PC için 27 Ocak’ta satışa çıkacak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir