gta5

GTA 5’e Türk Yapımı Mod Geldi

21 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Assassin’s Creed: Syndicate, Assassin’s Creed: Unity, DOTA 2, Counter Strike gibi birçok oyuna HD grafikler hazırlayan BackstageMODS ekibi, Grand Theft Auto V için hazırladıkları mod ile dünyanın önde gelen mod sitelerinde en çok beğenilen ve indirilen modlardan birini yayınladılar.

Ekip, bu başarısının ardından çalışmalarını daha da genişletti. Mod ile artık sadece grafik olarak değil, oyunu baştan sona kadar yeniliyorlar. Yani oyundaki kaplamalar, araç deformasyonları, mermi efektleri, yaralanmalar, insan ilişkileri gibi bir çok şeyi de artık yüksek kalitede oynayabilirsiniz. Tabii bunun için sağlam bir sisteminiz olması da şart.
Ayrıca bu Türk mod yapımcıları, bu proje için daha önce GTA V için geliştirilen grafik modu olan Pinnacle of V modunun yapımcısı ile beraber olarak çalışmaktadır. GTA V’in Project RELOAD moduna ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BackstageMODS ekibinin hazırladığı bu ProjectRELOAD (GTAV Enhancer) modunun şu an v2.60 sürümü yayında. Mod, sürekli olarak güncellemeler ile yenileniyor.

teknoloji hattı
Etiketler:,
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir