GTA Online’da Banlamalar Devam Ediyor

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rockstar‘ın Grand Theft Auto serisinde yaptığı belki de en iyi şeylerden biri olan GTA Online‘ın konsollarda çok fazla olmasa da bilgisayarda oldukça fazla hilecisi var. Daha önce de bir “toplu temizlik yapan” Rockstar geçtiğimiz günlerde bir kez daha temizlik yaptı.

Genel anlamda her türlü hile ve mod kullanıcılarını oyundan uzaklaştıran Rockstar kelime anlamıyla istisna tanımıyor. Para hileleri, ölümsüzlük hileleri kullanan oyunbozanlarla beraber aynı yangından FoV modu gibi zararsız modları kullananlar da zararlı çıktı.

Her ne kadar hile kullanan insanların sistemden atılması iyi bir şey olsa da Rockstar‘ın bu konuda istisna uygulamaması sinir bozucu ve haksızlık olarak nitelendiriliyor. Şimdilik Rockstar‘dan konu ile ilgili bir açıklama yok. O zamana kadar herhangi bir şekilde GTA Online‘da mod kullanmamanızı öneririz. Ancak tabii ki GTA 5 single modunda böyle bir kısıtlama yok, hala singleplayer’da istediğiniz modu kullanabilir ya da oyun için hilelere başvurabilirsiniz.

GTA 5 Hileleri ve Şifreleri

“GTA Online’da Banlamalar Devam Ediyor” için 2 cevap

  1. Hiçte sinir bozucu degil o kadar para vericem hilecilere göz yummak için mi ne kadar temiz olursa o kadar tadı çıkar her oyunda hile var bırakın bunda olmasın iyi yapılmış ban olmuycagını affedilcegini bilsek bizde yaparız

  2. Hiçte sinir bozucu degil o kadar para vericem hilecilere göz yummak için mi ne kadar temiz olursa o kadar tadı çıkar her oyunda hile var bırakın bunda olmasın iyi yapılmış ban olmuycagını affedilcegini bilsek bizde yaparız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir