gta online

GTA Online’ın Yılbaşı Güncellemesi Yayınlandı

22 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rockstar Games, yeni yıl haftası boyunca sürecek olan Festive Surprise 2015 etkinliğini başlattı. İşte yeni etkinlik ve etkinliğin getirdiği içerikler. Rockstar Games’in sürekli ücretsiz olarak güncellediği ve yeni içerikler eklediği Grand Theft Auto: Online’da, yeni yılı kutlamak adına Festive Surprise 2015 etkinliğini başlattı ve oyunu yeni yıl için özel olarak güncelledi.

Festive Surprise 2015 etkinliği 5 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek. Bu etkinlik, aslında bir DLC olarak oyuna ekleniyor. Bu etkinliğin içeriğinde ise Noel Baba kıyafetleri ve pijamaları, Mr. and Mrs. Claus, Bad Elf, Crazy Gingerbread ve Festive Luchador adlı yeni yıl maskeleri, üç Noel müziği temalı korna sesleri, evlerinize, yatlarınıza ya da garajlarınıza yeni yıl ağaçları yer alıyor.

online

Özellikle ise 5 Ocak 2016 tarihine kadar Los Santos’ta kar yağacak. Böylelikle kar topu savaşları bile yapacaksınız. Ayrıca bu etkinlik boyunca Rockstar Games tarafından sürpriz hediyeler hesabınıza eklenecek. Bu DLC, oyunun PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerine özel olarak hazırlanıyor. PlayStation 3 ve Xbox 360 için kesinlikle yayınlanmayacak. Henüz oyununuza bu eklenti gelmemiş ise güncellemeleri ilerleyen saatlerde kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir