GTA San Andreas Hileleri / Şifreleri

facebook müşteri hizmetleri
GTA San Andreas Hileleri / Şifreleri
4.33 - 80 OY

GTA serileri içerisinde Vice City sonrası grafikleri ile dikkat çeken ve hala büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam eden GTA San Andreas oyunu ile ilgili oyun içerisinde kullanabileceğiniz tüm şifreleri GTA San Andreas Hileleri yazısı altında sizlere sunuyoruz.

Birçok kaynakta da bulabileceğiniz GTA San Andreas Hileleri , oyun içerisinde daha keyifli vakit geçirmeniz ve görevleri daha hızlı bitirmeniz için firma tarafından izin verilen hilelerdir. Kullanımında herhangi yasal olmayan bir durum yoktur. Sizlerin de oyun içerisinde oldukça keyifli bulacağınızı düşündüğümüz GTA San Andreas Hileleri için tüm hileleri aşağıda sıralıyoruz.

Aşağıda verilen tüm GTA San Andreas Hileleri sorunsuz olarak çalışmaktadır. Olur da sorunla karşılaşırsanız bize haber vermekten çekinmeyin.

GTA San Andreas Hileleri

Silah, Can ve Zırh Hileleri

BAGUVIX – Ölümsüzlük Hilesi
HESOYAM – Zırh, Can ve 250 bin dolar verir
LXGIWYL – Ekipman Hilesi 1
KJKSZPJ – Ekipman Hilesi 2
UZUMYMW – Ekipman Hilesi 3
WANRLTW – Sınırsız cephane şifresi
NCSGDAG – Silah seviyeleri hitman hilesi
OUIQDMW – Araç kullanırken nişan alma şifresi
ROCKETMAN – Jetpack Hilesi
AIYPWZQP – Paraşüt Hilesi

Polis, Seviye ve Çete Hileleri

OSRBLHH – Polis aranma seviyenizi 2 yıldız artırır
ASNAEB – Polislerden kurtulma şifresi
LJSPQK – 6 seviye aranma şifresi
AEZAKMI – Bir daha polisler sizi aramaz
JYSDSOD – Maximum güç hilesi
OGXSDAG – Maximum güven hilesi
EHIBXQS – Maximum çekicilik hilesi
CVWKXAM – Sınırsız oksijen şifresi
BTCDBCB – Şişmanlama hilesi
MUNASEF – Adrenalin modu şifresi
KANGAROO – Mega zıplama şifresi
IAVENJQ – Mega yumruk şifresi
KVGYZQK – Zayıflama hilesi
MROEMZH – Tüm bölgelerde çeteniz olur
BIFBUZZ – Tüm sokakları çeteler kontrol eder

Araç ve Trafik Hileleri

CPKTNWT – Üst seviye araç kullanma
XICWMD – Görünmez araç hilesi
PGGOMOY – Mükemmel araç kontrolü
ZEIIVG – Trafik lambaları yeşil olur
YLTEICZ – Agresif sürücü şifresi
AFSNMSMW – Uçan Bot Şifresi
GUSNHDE – Trafikteki Arabalar Hızlanır
RIPAZHA – Uçan araba hilesi
JCNRUAD – Etraftaki tüm araçlar patlar
COXEFGU – Bütün arabalara nitro verir
BSXSGGC – Dokunduğunuzda araçlar patlar
THGLOJ – Durgun trafik
VKYPQCF – Taksiler nitro kullanır
VQIMAHA – Tüm araç seviyelerini maksimum yapar

Oyun İçi GTA San Andreas Hileleri

SZCMAWO – İntihar şifresi
AJLOJYQY – Herkes etrafa saldırır
BAGOWPG – Herkesin sizden nefret etmesini sağlar
FOOOXFT – Herkes silahlanır
SJMAHPE – Herkese tabanca verir
ZSOXFSQ – Herkese roket verir
CIKGCGX – Plaj partisi şifresi
AFPHULTL – Ninja teması ile oynarsınız
IOJUFZN – Herkes isyan eder

Hava Durumu ve Zaman Hileleri

YSOHNUL – Hızlı saat akışı
PPGWJHT – Hızlı oynanış hilesi
LIYOAAY – Yavaş oynanış hilesi (ağır çekim)
XJVSNAJ – Her zaman gece olur
AFZLLQLL – Güneşli hava
ICIKPYH – Çok güneşli açık hava
ALNSFMZO – Bulutlu hava
AUIFRVQS – Yağmurlu hava
CFVFGMJ – Sisli hava
MGHXYRM – Gök ürültülü ve fırtınalı hava
CWJXUOC – Kum fırtınası çıkarır
OFVIAC – Turuncu gökyüzü hilesi

Firma tarafından izin verilen ve oyun içerisinde keyifle kullanabileceğiniz GTA San Andreas Hileleri bu şekilde. GTA San Andreas Hileleri içerisinde istediğinizi daha kolay bulabilmeniz için farklı kategoriler altında sizlere sunmaya çalıştık.

GTA San Andreas Hileleri Hakkında Tavsiyeler

GTA 5’in çıkışı ile birlikte birçok oyuncu, oyunun yüksek donanımsal ve sistemsel özelliklere sahip bir bilgisayar istemesiyle birlikte eski oyunlara, GTA 4, GTA San Andreas gibi Grand Theft Auto’nun temellerini oluşturan yapıtlara geri dönüş yapmaya başladı. Özellikle GTA San Andreas oyununun birçok oyuncu da yeri ayrıdır. Vice City sonraki daha iyi grafikler, daha iyi oyun hikayesi, haritası ve onlarca seçeneği oyunculara sunan GTA San Andreas, dönemin hızla yükselen oyunları arasına da girmeyi kolayca başarmıştı.

Geçen dönem içerisinde farklı firmalardan çıkan bir sürü oyuna rağmen GTA San Andreas’ın ivmesini hiç değiştirmeden oynanmaya devam etmesi, Rockstar Games’in ne kadar başarılı bir oyun ortaya çıkardığının en büyük göstergesi.

Zaman zaman oyunu daha kolay hale getirip görevleri hızlıca geçmenizi sağlayan, zaman zamanda yalnızca eğlenceli olduğu için farklı şeyler denemenize olan sağlayan GTA San Andreas hileleri kullanımı için size ufak bir tavsiyemiz var:

Böylesine güzel bir oyunun görevleri dahil oyun hikayesini GTA San Andreas hileleri ile oynamaktansa oyunu tamamen San Andreas hilelerini kullanmadan bitirip, daha sonra bölgenizi ve oyun keyfinizi artırmak için şifreleri kullanmanız hem bir oyuncu olarak sizin daha çok keyif almanızı sağlayacak, hem de emek verilip detaylandırılmış onlarca görevin hakkını verecektir.

Ayrıca oyunun geçen yıllar içerisinde çıkan farklı modlarını da oyunu tamamen şifre kullanmadan bitirdikten sonra denemenizi, vermiş olduğumuz GTA San Andreas hileleri ile birlikte daha çok keyif alacağınızın altını çizebiliriz.

Geçtiğimiz dönem içerisinde çıkan GTA San Andreas modları içerisinde Köpek Modu gibi çok komik oyun modları olmasının yanından oyuna ciddi anlamda görsellik ve oynanış kalitesi katan birçok mod bulunuyor. Bu modların tamamını denemenin çok fazla vakit alacağını bilsek de en azından kendiniz için en uygun modları veya yalnızca içerik modlarını deneyerek oyun kalitenizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. GTA San Andreas hileleri ile elde edemeyeceğiniz ancak modlar ile kullanabileceğiniz onlarca ekipman, araba ve karakter çeşitleri, hatta ve hatta yukarıda da belirttiğimiz gibi hayvan çeşitleri olduğunu unutmayın.

Kısaca toparlamak gerekirse Tech Kafa olarak oyun dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip eden kişiler olarak son dönemlerde artan direk oyuna başlar başlamaz en ufak zorlukta oyunun hilelerini arayan bir kitle olduğunun farkındayız. Belki aranızda da böyle yapan arkadaşlar olabilir. Sizden ricamız böylesine devasa ve yıllardır oynanmaya devam eden oyunu ilk etapta GTA San Andreas hileleri olmaksızın oynayıp, sonrasında tamamen eğlence amaçlı ve farklı şeyleri keşfetmek için kullanmanız. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Rockstar Games tarafından çıkarılan daha yeni GTA oyunlarındaki hileler için GTA 5 Hileleri ve GTA 4 Hileleri yazımıza bakabilirsiniz. Unutmayın önce bitirin, sonra hileleriyle keyif almaya bakın! 🙂

“GTA San Andreas Hileleri / Şifreleri” için 72 cevap

 1. Birkaç hilede benden 🙂

  Genel hileler
  Sarhoş Modu: 1-999-547-861
  Patlayıcı Saldırıları: 1-999-4684-2637
  Hızlı Çalıştır: 1-999-228-8463
  Yangın Çıkartıcı: 1-999-462-363-4279
  Ölümsüzlük: 1-999-724-654-5537
  Max Sağlık ve Zırh: 1-999-887-853
  Arama Seviyesini kaldırın: 1-999-3844-8483
  Şarj Yeteneği: 1-999-769-3787
  Skyfall: 1-999-759-3255
  Slow Motion: 1-999-332-3393
  Paraşüt: 1-999-759-3483
  Sarhoşluk Hilesi: 1-999-547-8618
  Yer Çekimi Hilesi: 1-999-356-2837
  Kaygan Arabalar: 1-999-766-9329
  Ağır Çekim: 1-999-757-966
  Araç hileleri
  Rapid GT: 1-999-727-4348
  Sanchez: 1-999-633-7623
  Comet: 1-999-266-38
  Limo: 1-999-846- 39663
  Stunt Plane: 1-999-2276-78676
  Trashmaster: 1-999-872-433
  Buzzard: 1-999-289-9633
  PCJ-600: 1-999-762-538

  1. by Soi Dog a legitimate registered which you have now involved in this.YOU have taken a private coesarvntion from a PRIVATE Facebook page and plastered it on a public blog.You do NOT have permission to use my name, my pictures or any conversation I have had on a private Facebook page. REMOVE my information.

 2. ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo sevdim oooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhh

 3. ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo sevdim oooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhh

  1. Thanks pertaining to sharing excellent informations. Your web site will be very cool. I’m impressed because of the details of which you’ve on this blog. It reveals how perfectly you perceive the following subject. Bookmarked this kind of website web site, will come back for more reports. You, my friend, ROCK! I observed just a info I already looked for in your place along with just col&ndu#8217;t encounter. What a best website.

 4. şey krdşim hile yaparken telefon geliyo elinde tutuyo telefonu kapatamıyorum nasıl kapatabilirim o telefonu full öyle kalıyo bazı hilelerde

 5. şey krdşim hile yaparken telefon geliyo elinde tutuyo telefonu kapatamıyorum nasıl kapatabilirim o telefonu full öyle kalıyo bazı hilelerde

 6. bladerim selamun alyküm ben o araba zıplatma ile bide plaj partisi görevini bir türlü yapamıyorum yardım edermisin

 7. bladerim selamun alyküm ben o araba zıplatma ile bide plaj partisi görevini bir türlü yapamıyorum yardım edermisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir