H1Z1

H1Z1 İki Farklı Oyuna Bölünecek

08 Şub 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geliştiricisi Sony Online Entertainment olan beğenilen hayatta kalma oyunu H1Z1 oyunu, PC versiyonu 2.5 milyon satış rakamını aşmıştı. Oyunun normal modu olan Suvival modunun haricinde oyuncuları daha çok karşılaştıran, Battle Royale moduda bir süre sonra oyuna eklendi.

Şimdi ise Daybreak, H1Z1 oyununda bulunan bu iki farklı modu, iki ayrı oyuna bölmeyi düşünüyor. H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Kill olarak isimlendirilecek yeni iki oyun birbirinden farklı içeriğe ve senaryolara sahip olacaklar. Just Survive olan mod ağırlık olarak hayatta kalma mücadelesi verilecek ve King of the Kill ise Pvp üzerine kurulu bir oyun olacak.

16 Şubat tarihine kadar H1Z1 oyununu satın alanlar her iki oyunada sahip olacakbilecekler. Ancak yeni alacak olanlar için ise oyunlar 20 dolar olacak. H1Z1: King of the Kill bu yaz oyunculara erken erişim olarak sunulacak. H1Z1: Just Survive için herhangi bir çıkış tarihi verilmiyor, ancak sonbahara sarkabileceği tahmin ediliyor. İki oyunun da PC dışında Xbox One ve PS4 sürümlerinin de çıkarılacağı açıklandı.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir